kızıma aldığım ciciler :) kız bebek kıyafetleri

31.haftaya girdiğim bugün, kızım için aldığım bebek kıyafetleri yani kızımın çeyizleri niohoho hakkında bir yazı daha yazmak istedim. biliyorsunuz daha önceden de kızımın pembe adidas eşofman takımı ile diğer pembe eşyaları kıyafetleri ve oyuncakları ile ilgili birer yazı daha yazmıştım.

gebeliğin 31.haftasında hamilelikte yaşadığım sıkıntılar; yatakta sağa sola dönmekte zorlanma, ayak/bacak krampları, merdiven/yokuş gibi zorlu yerleri bırakın, düz yürüyüşte bile çabuk yorulma ve en kötüsü de diz ağrıları. dizlerim, -diz üstlerindeki etler özellikle- yere çömelirken inanılmaz acıyor, dövüle dövüle çürümüş gibi sanki :/ hamileliğimin 31.haftasındayım, şu ana kadar 12 kilo aldım. doktor kontrollerime düzenli olarak gidiyorum.

neyse fazla uzatmadan işte bunlardan sonra kızıma aldığım cicilerden bir kısmı :) bir kısmı diyorum çünkü yoğunum ve kızıma gelen hediyeleri/aldıklarımı fotoğraflayamıyorum. internetten güvendiğim bu sitelerden online olarak aldığım eşyaların resimlerini koyabiliyorum sadece.

kızıma aldığım ciciler :) kız bebek kıyafetleri

10 thoughts on “kızıma aldığım ciciler :) kız bebek kıyafetleri

 1. Hepsiniiiiiiiiii miiiiiiiiiiiiiiii aldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin 😀
  Cilekli sut abla sende bendensin resmeeeen alisveris denince cosuyoruuuuz 😉
  Saglikla kavusun insallah <3

 2. canım sen ne diyorsun bütün bunları aldığına inanamıyorum :) hangi ara ne zaman giyecek yavrucak onları bi dün ya da heiye gelir, sıra bile gelmez :))) öpüyorum seni ve yavrunu 😀

  • bikaç tane daha yaparım nurgülcüm sorun değil 😀 ben de seni öptüm canım benim

 3. bir bakacaksın belki çoğunu en fazla 1 kere giymiş, 2. de büyümüş.. o kadar hızlı büyüyorlar ki inanamazsın 😉 hepsi çok cici, sağlıkla doğsun da giysin inşallah..

  • bunların bir kısmı 2-3 yaş için arkadaşlar yani tek boy sadece yenidoğan için değiller dediklerinizi ben de düşündüm :)

  • unnado veya limango olabilir tam hatırlamıyorum canım :) Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>