pembe maske şikayet

pembe maske şikayet pembe maskeye şikayetim var! aslında bile bile lades diyenlerdenim, internetteki pembe maske şikayetlerini okuduğum halde yine de pembe maskeyi denedim.. orjinal pembe maskeyi üstelik.. ama sonuç hüsran.. dolayısıyla pembe maskeyi satanların bir suçu yok.. tüm suç her naneye sarkan merakımda.. 

son pembe maske yorumlarım: pembe maske özetle; ilk yapışta iyi, hoş.. sonra yaramıyor.. karma ve yağlı ciltler pembe maske almasın arkadaşlar. biliyorsunuz karma ciltli biriyim ve ard arda iki gün pembe maske kullandım (değerimi bilin bak kobaylık yaptım sizin için ehemöhöm ) üçüncü günse kullanmadım normalde beş gün üst üste kullanılıyor ya hani.. pembe maske içeriğinde bol miktarda yağ bulunduruyor.. tamam yararlı yağlar olabilir ama bu yağlar cildin nem seviyesini oldukça arttırıyor.. karma ve yağlı ciltlere aşırı nem pekte yaramıyor bilindiği gibi.. piyasadaki pembe maskeler bence, kuru ve normalden kuruya ciltler için güzel ve sorunsuz sonuç verir..

iki gün sonucunda bugün (yani son kullanımdan iki gün sonra..): cildimde gözle görülmeyen tek tük küçük sivilceler çıktı.. daha önce hiç görmediğim cinsten bunlar.  ikinci maskeden hemen sonraki sabah iki tane de sürekli aynı yerde çıkan sivilcem hazırolda bekliyor gibi çıktı.. pembe maske tetikledi bu iki hınzırı anlayacağınız.. ayrıca yüzden kopardığı ayva tüyleri yerine daha uzun ayva tüyleri çıkmasına sebep oluyor ciltte.. kısacası pembe maske içeriği herkese uygun değil..  zaten profesyonel cilt bakım uzmanlarının yaptığı pembe maskelerden değil piyasadaki pembe maskeler.. üstelik orjinal denilenleri bile değil.. karma ciltlere birkaç gün içinde bebeksi bir cilt için önerilerim olacak.. bunları yaparak ben çok iyi sonuçlar alıyorum cildimde..

günün notu: cilt bakımında bildiğinden şaşmayacaksın arkadaş..

takipleyin 😉

pembe maske şikayet” hakkında 2 yorum

  1. Zaten olumlu sonuc beklemiyordum, tam beklentim dogrultusunda yazmissin 😀
    Gecmis olsun, böyle her yerde reklami olan ürünlere uyuz oluyorum. Mesela bir zamanlar salyangoz kremi gibi 😀

  2. bazen yeni şeyler denemek lazım ama sonuçları her zaman iç açıcı olmuyor işte :p

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir