forever new alışverişim

hemen her sezonda romantizmi ve en sevdiğim renk skalasını (romantik pastel renkleri ve pembenin soft tonlarını) bu markanın vitrinlerinde gördüğümden olsa gerek, forever new markası aşık olduğum bayan giyim markalarından biridir. pudra somon rengi kombinim yazımda da en sevdiğim renklerden bir kısmını kullanmıştım, takip edenler hatırlayacaktır. öylesi iç açıcı ve sevimli koleksiyonları oluyor ki her yeni sezonda mağazalarına gidip en az birkaç parça forever new ürünü alasım geliyor. ve görürsem de gözünün yaşına bakmıyorum elbette ponpon

forever new 2012 yeni sezon

forever new bileklikler saç bandı

bugün yürüyüşe çıktım evden levent metro city önüne geldiğimde aklıma forever new’de yeni neler vardır acaba diye geldi :p sırf bu marka için levent metro city AVM’ne daldım diyebilirim. gerçi KOTON’dan da nasiplendim az buçuk 🙂 ama tam olarak forever new markası bahanesiyle. (KOTON alışverişimi de bir iki gün içinde yazarım.) pastel pembe tonlarında yeni sezon iki bileklik, somon-pembe çiçekli bir saç bandı, gül kurusu renginde ince bir kemer ve gül figürlü, krem puantiyeli pudra pembesi romantik bir şemsiye satın aldım.

bu arada tesettürlülere uygun elbise ve etek kıtlığı var forever new mağazalarında benden söylemesi. tesettüre uygun pek fazla parça yok bu markanın mağazalarında. trençkotları, şifon tunikleri, uzun kollu şifon bluzleri, triko kazak ve hırkaları, maksi elbiseleri, ayakkabı, bot, çizme, çanta, cüzdan, şal, takı, kemer ve diğer aksesuarları hariç başka alınabilecek bir şey yok kapalılara göre.

son olarak bence 2012 ilkbahar yeni sezonunda romantizm teması ve pastel renklerin en güzel tonları yine revaçta olacak. çünkü hemen hemen metro city AVM içindeki tüm mağazalarda pastel tonlar fazlaca mevcuttu. (zara kadın, mango, koton, forever new, accessorize, twist, win max vs.)

forever new alışverişim” hakkında bir yorum

  1. Geri izleme: Koton indirim günleri alışverişim | Bir Kafadan Her Ses

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir