Yeni Sanrio Pembiş Hello Kitty Cicim

sanrio hello kitty pembe bornoz sabahlık

Japon Sanrio markasının sevimli çizgi film karakteri hello kitty hayranı olduğumu beni tanıyan herkes biliyor artık. Bugün spor çıkışı bir arkadaşıma uğradım Seven Hill’de çalışıyor. Yılbaşı için özel getirtilmiş sanrio lisanslı hello kitty ürünleri gözüme çarptı. Aboww o da ne! Pespembe tatlı mı tatlı yumoş yumoş üstelik kapşonu fiyonklu miyonklu böyle şeker bi pembiş bornoz-sabahlık gördüm. %40 indirim de demesin mi üleyynn. Hello kitty cicisini almak indirim lafını duyunca benim gibi bir cimri için kaçınılmaz olmuştu hehey Sanırım bütün seven hill (ve seven hill by twenty) mağazalarında vardır almak isteyenler için tavsiye ederim şiddetle.

 

Yeni Sanrio Pembiş Hello Kitty Cicim” hakkında 5 yorum

  1. COk ciciymis bornozun, bende bir ay olmadi daha Hello Kitty bornozu alali lovelove BU kapson kismindaki kurdele yok benimkinde, baska model. Her tarafinda kendinden hello kitty kafalari var. Ama ben banyo sonrasi iyi kurulamadigini görünce sogudum acikcasi, belki sabahlik amacli kullanilabilir.Umarim seninki kullanisli emicidir.
    Güle güle kullan 😉

    • bu peluş olanlar sabahlık zaten ceydacım satan arkadaş da öyle söyledi. ama ben bornoz olarak da kullanıcam çünkü bornozum eskidi 😛 çok verim almicamı bilerek aldım zaten 😛 pembe ve hello kittyli olsun taştan olsun 😛

  2. Geri izleme: pembe hello kitty sabahlığım ve bej twigy ev botum.. | Bir Kafadan Her Ses

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir