Feysbuk Eplikeyşınları-KAN BANKASI

Facebook applicationlarının arasında işe yararlarını da bulmak mümkün olabiliyor şekil A da görülebileceği üzre.. Kan Bank applicationu sayesinde -umarım ihtiyacınız olmaz ama- acil bir durumda kana ihtiyaç olması halinde elinizin altında bir çok kanka potansiyeli bulunuyor ve bu sayede acil kana kısa yoldan zaman kaybetmeden ulaşabilmiş oluyorsunuz. Hiç denemedim -Allah denettirmesin- ama elinizin altında bulunması gereken bir facebook şeysi diye düşünüyorum. Siz kullanmasanız bile belki bir gün acil kana ihtiyacı olan birine kan verirsiniz, kimbilir.. Satanist ya da vampir arkadaşlarımız için de ideal çünkü; menüde her çeşit kan grubunu bulmak mümkün.

 

Feysbuk Eplikeyşınları-KAN BANKASI” hakkında 16 yorum

 1. Criptos,

  its blog is wonderful, that tutorial to use to bring up to date blog?

  Ric Sergio

 2. @volkan, bundan da kendine bi pay çıkardın ya helal olsun dana ne diyim ben sana ((:

  @ric, thanks (; -bu arada volkan sana küçük bir çift laf sokuşturmuş farkındaysan (((:

  @R.H. fazla gerçekçisin be kardeşim sen de.. USB lere de fotoşop dedin zaten ((:

 3. çileklisüt
  harbiden çok eziyet çektim rumuzunu yazarken vazgeçtim düzgün yazdım o derece yani.

  neyse ben sadece bizim baskın grup olduğumuzu belirtiyorum kendime pay biçmiyorum benim o grupda olmam tamamen şans : )

 4. Rumuzuma laf yok hüp diye içilesi bi rumuz işte daha ne olsun yawf (:

  Ve bilmem farkında mısın ama şans kelimesiyle fazlaca çarpışıyorsun (; bence şans diye bir şey yoktur..

 5. şanşa inanmaman benim değil senin problemin. sanırım yeteri kadar gözlerinle şahit olamadığın bir kavram. ben ise tamamen inanırım çünkü yeteri kadar şanş olayına denk geldim.

  harbiden çok şanşlıyımdır. görsen kıskanırsın.

 6. fiyuuuuuwwff estin geçtin (: hemen hatalı solladın ya sen de bizi.. benim demek istediğim şans var mı yok mu anlamış değilim yani nedir bu şans denen şey??

 7. başına gelen her türlü olaydan bir şekilde sıyrılan birini düşün. hiç bir zaman baı belaya girmiyor ne iş yapsa tutuyor. : )

  şanşlı olmak böyle birşeydir.

 8. Küçükken kardeşim, ablam ve babamla beraber doktor mario isminde bir oyun oynardım turnuva filan yapardık o kadar da hararetli atari oynardık ailece ((: Ve ben bir şekilde level atladığımda babam ve kardeşim hep bir ağızdan “eşek şansı işte ne olucak” gibi tanımlamalar yaparlardı.. Birden aklıma geldi. Hayır olsun..

  ((:

 9. evet tıpkı senin şurada ilk kullandığın gibi bende yeteri kadar ballı olduğumdan şanş faktörüne inanırım.

 10. Yazıdan bahsetmeni bekliyordum ben de (: Evet insan arada ballı oluyor haklısın. Sanırım dediğin gibi ballıları görünce kıskanıyorum ondandır bu ahlarım vahlarım ((:

  Peki şanslı biri olarak benim gibi bahtsız birine verebileceğin bir tüyo var mı? yoksa şans sonradan kazanılmaz şanslı mı doğulur? Umutsuz bir vak’a olduğumu kabul ediyorum ama yine de belki bir umut tüyo filan derken kimbilir belki şans bize de güler bir gün..

 11. İnşallah be Volkan hadi hayırlısı (: Şansından acık da bağa vir be şans perisi diye gece gündüz ağlayasım geliyo son zamanlarda zati..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir