ay menim AYŞEGÜL gızım :)

gel artık minik prensesimşu meşhur 9 ay 10 günü tamamladığım bugünde de katılmadı aramıza benim nazlı minik prensesim 🙂 Adını AYŞEGÜL koyacağımız kızım için, Hira ve Azra isimlerini düşündüm önce. ancak babası benim seçtiğim “kız isimleri listemden” bu ismi beğendi ve evimizde son kararları hep o verdiğinden kızımızın ismi de Ayşegül olarak belirlendi 🙂 Ayşegül Cemre ya da Ayşegül Ceylin olsun dedim ama ı-ıh babamız istemedi. Aslında bu kadar nazlı bir bebek olmasından dolayı Ayşegül Naz da uygun olur dedim ama babasını yine kandıramadım farklı bir isim kombinasyonu konusunda niohoho (iki ismi pek sevmiyor bu yüzden) Tek başına Ayşegül de güzel şahsen benim son bir iki yıldır beğenmeye başladığım ve kulağıma hoş gelen akıcı isimler arasında yer alıyor. Üstelik şirin ve sevimli de hehey

hamilelikte 41.haftaya başlayacağım için heyecanlıyım çünkü minik meleğim sadece %5 bebek gibi 40+lı haftalarda doğacak 🙂 9 ay 10 günü yeterli bulmadı sanırım muahaha Ya da yerini çok sevdi eee annesi ona çoook iyi baktı tabi sevmez mi yerini ehemöhöm 41+6ya kadar yolu var doktorum doçent doktor Suna Özdemir eğer 41. haftada da gelmezse 42.haftaya girmeden doğurtacağız seni dedi brrrr muahaha E artık 42. haftaya kadar doğarsın di mi annecim?

Şuan 40.haftam bitti sabah itibariyle 40+1 oluyor. Şu ana kadar 16 kilo almışım. Bebeğimin kilosu hakkında doktorum ve diğer göründüğüm doktorlar net bir bilgi veremedi ancak en son 3,5 kg gibi bir tahmin geldi doktorumdan. Ama o tahminler herkese aynı söylendiği için ben pek kaale almıyorum, doğruluk payı çok az çünkü.. Bana kalırsa daha büyük bir bebek olacak çünkü bizim ailede 4 kg.dan aşağı doğuran pek yok :/ Eğer 4 kg üzerinde olursa ne olacak çok merak ediyorum, çünkü ben şuan herşey normal seyrettiği için normal doğuma girip bütün o sancıları, ağrıları çekeceğim. Sonra: “bebeğin iri bir bebek, seni sezeryana alıyoruz mecburen” derlerse diye çok korkuyorum hönk

ay menim AYŞEGÜL gızım :)” hakkında 8 yorum

 1. çilegimmm,
  Rabbim yardimcin olsun, saglikla gelsin Aysegül 🙂 Aysegül’de çift isim sayilir yani, ben de seviyorum iki isimleri. kulaga hos geliyor, adiyla, saglikli, hayirli yasasin, güzel bir ömrü olsun!

  öpüyorum, dualarim seninle!!

  • sen de beğendim demek prensesin ismini 🙂 sevmeyen yok gibi şimdilik bakalım kendisi bu durumdan hoşnut olacak mı büyüdüğünde görücez 🙂 amin Zeynepçim çok sağol dualara çok ihtiyacım var bu hafta.

 2. Coook guzel bir isim. Bayilirim. Bende ismim Ayse yerine hep Aysegul olsun istemisimdir 🙂 Gelsin artik fistik 🙂

 3. Ayşegül ismi süper!..hatta annem der ki ben küçükken hep adımı Ayşegül dermişim..
  Sevdim!..10 numara..hayırlısıyla teşrih etsin de gerisi detay balım..Rabbim kolaylıklar nasip etsin..
  Sevgilerimi bıraktım..
  Babaya saygılar..

 4. Geri izleme: 10.08.2012 | Bir Kafadan Her Ses

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir