tesettür kombin yarışması hakkında..

kızlar 1 nisanda başlattığım ve 1 hazirana kadar uzattığım 2012 ilkbaharı temalı tesettür kombin yarışması katılımları bugün itibariyle bitti. öncelikle katılan arkadaşlara çok teşekkürler, yarışma konusuna uygun harika tesettür kombinleri geldi.

kendilerine yarışmaya katılımınız onaylandı maili gönderilenler yarışmaya alındı, kombinleri ya da fotoğrafları şartlara uygun olmayanlar ise düzeltmeleri konusunda bilgilendirildi. yarışma şartlarına uygun bulmadığım kombinler; tesettürlü abiyeler ile yapılmış kombinler, tesettürlü kışlık kıyafetlerle yapılmış kombinler ve tesettüre uygun bulmadığım tesettürle alakasız kombinler oldu. bu kombinleri gönderen arkadaşlara ve şartlara uygun olmayan diğer arkadaşlara mail ile döndüm ancak sanırım vakit bulamadılar tekrar kombin hazırlamaya 🙂 o nedenle yarışmaya dahil olamadılar maalesef. yarışmamıza ne yazık ki kombin gönderimleri az oldu, çünkü; 2012 ilkbaharı temalı ve abiye içerikli olmayan kıyafetlerden oluşması gerekiyordu. her kombine evet deseydim şuanda hiçbir tesettür modası bloglarında bulamayacağınız bir şenlik bir kafadan her ses blog’da olabilirdi 🙂 ama seçici biriyim biliyorsunuz ve kuralcıyım. bu yarışmanın bir konusu var demiştim. bu konu dışındaki bir kombine evet demek, işin esprisini kaçırırdı.

vel hasılı kelam sonuç itibariyle kombin yarışmamıza toplamda 12 kombin dahil edilebildi sadece 🙁 bu nedenle yarışmamız bir başka ilkbahara kaldı :p son olarak başta da dediğim gibi “katılan arkadaşlara çok çok teşekkürler.”

tesettür kombin yarışması hakkında..” hakkında 2 yorum

  1. aaa 12 kombin yeterliydi kiiz. Merakla bekliyordum bende, neyse baska bahara artik dedigin gibi 🙂

    • 12 kombin çok azzzzzzzz 🙂 en az 15 demiştim önceki yazımda…. ayrıca ucuz ve basit hediye versem herkesi alırım yarışmaya sorun değil ama seçici olmak gerek böyle hediyelere di mi ama yaaa 😉

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir