facebookta sizi kim silmiş?

facebookta sizi kim silmiş şeklinde birçok uyduruk uygulama ve program daveti gönderilen davet mağduru arkadaşlardan biriyim. mağdur diyorum, saçma sapan uygulama davetlerinin çokluğundan. yoksa bir sefer hariç hiç bu saçma sapan uygulamaları kurmadım facebook hesabıma. bir kere kurdum o da fake çıktı hemen sildim. kısacası yoktu böyle bir sistem yani.

şuan var ama. bağış karşılığı yüklenebiliyor. ben kurmadım pek umrumda değil çünkü facebookta beni kim sildi niye sildi ne zaman sildi neden silmiş filan 😀 çok da tınn 😀 ama meraklı arkadaşlar için “meraklısına” işte facebookta kimler silmiş programı. bu arada sizi face’te önceki silenleri göremiyormuşsunuz. programı kurduktan sonra kimler sizi silmiş sadece onlar görünebiliyormuş.

facebookta sizi kim silmiş?” hakkında bir yorum

  1. Fazla merak iyi degilmis hani Facebook’ta da bazi uygulamalar icin gecerli bu, sirf sayfayi begendirmek…vs. icin bos ise yaramayan bir sürü sey var. Bende birkac kez böyle yanildigim oldu tabii. Birde bazi uygulamalar taa kisisel bilgilere dek onay istiyor önce ve biz okumadan tikliyoruz, bu sekil dikkat etmek gerek aslinda…

    Cekilisinin sonucunu bekliyorum merakla 😛 Sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir