Bana AVON Ürünleri Siparişi Verecek Olanların Dikkatine

Arkadaşlar hiç beklemediğim kadar ilgi gördü AVON yazım öncelikle buna çok teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz AVON kozmetik satışları benim çeyiz masraflarımı karşılamak adına yapmış olduğum bir “ek iş”.  Ve sizlerin desteği ile biraz biraz çeyizimin eksiklerini gideriyorum.

Ara Not: Ya bu arada yeni fark ettim çeyiz lafı benim canımı fazla sıkıyor niyeyse Ne bileyim bana uymuyor bu kelimeyi telaffuz etmek, ağzıma yakışmıyor Ama amacımı anlatmak adına mecburen demek zorundayım :)) Şimdilik o kelimeye tekabül eden başka bir kelime bilmiyorum çünkü.

Yeni yıl kataloğunda makyaj malzemesi, cilt bakım ürün setleri ve parfümlerde baya iyi indirim ve hediyeler filan var. Zaten sipariş verenlerin çoğu bunlardan verdi. Sipariş verecek olanların bu bahsettiğim ürünleri iyi incelemesini öneririm, fırsatları kaçırmayın.

Arkadaşlar AVON yeni yıl kataloğunun ilk siparişlerini bu gece 10 Aralık Perşembe günü vereceğim. Saat 23.00′e kadar lütfen siparişlerinizi bana cileklisut@gmail.com  adresinden ulaştırınız. AVON TEMSİLCİLERİ BANA SİPARİŞ VERMESİN!!!! TAKIM ÖNCÜNÜZLE GÖRÜŞÜN!!!

Benden sipariş vermek isteyip de hala verememiş olanlar için son kez hatırlatmak istedim, tek tek maillerinize dönemediğim için üzgünüm affedin lütfen ama gerçekten yapmam gereken çok iş var. O yüzden buraya yazmayı uygun gördüm. Destek olan arkadaşlara gerçekten çok teşekkür ediyorum.

SON NOT: Bu arada 100 tl. üstüne kargo ücretsiz ve süpriz hediyeler var tekrar hatırlatmak isterim. Ürün elinize ulaştığında kapıda ödeme yapacaksınız. İsteyene Havale-EFT hesap numaramı da verebilirim. Son bir ödeme seçeneği daha var o da Axess, World, Bonus ya da Maximum kredi kartınız var ise 3 ile 12 aya kadar taksitte yaptırabilirsiniz. Artık ödeme seçeneğini siz belirleyin bana siparişlerinizi gönderdiğiniz mailde bildirirsiniz ödemeyi nasıl yapmak istediğinizi.

AVON YENİ YIL KATALOĞUNU HALA GÖRMEYENLER BURAYI TIKLAYABİLİR

Bana AVON Ürünleri Siparişi Verecek Olanların Dikkatine” hakkında 5 yorum

  1. kolay gelsin benim arkadaşımın yüzünde aşırı kalın kıllar çıkıyor
    acaba buna nasıl bir çözüm bula bilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir