Blogspot Bloğunuza Son Yorumlar Eklentisi

Blogger ara yüzünü ve şu eklenti zımbırtısını değiştireliden beri bir çok blogspotlu arkadaşımın son yorumlar eklentisinin çalışmadığını görüyorum. Sadece başlık kısmı gözüküyor asıl gerekli kısım olan son yorumlar ise gözükmüyordu :DD Google sağolsun bir iki tıkla çözümü buldum.

1. Öncelikle şu siteden ilk bulduğunuz buttona tıklayın yani ADD RECENT COMMENTS TO YOUR BLOG düğmesine

2. Tıkladığınızda blogger hesabınız aktif ise (yani giriş yaptıysanız) direkt olarak sahibi olduğunuz bloglar çıkacaktır, onlardan hangisine bu eklentiyi kurmak istiyorsanız o bloğu seçiniz 

3. Sonra “içeriği düzenle” kısmına tıklayıp eklenti kodlarına ulaşalım. var numposts = 10 yazan kısma kaç tane yorum görünmesini istiyorsak onun sayısını, <h2>RECENT COMMENTS</h2> yazan kısma eklentinin başlığı olduğunu hatırlayarak “Son Yorumlar” ya da isteğe göre farklı versiyonda kelimeleri / cümleleri, http://YourBlogNameHere.blogspot.com/feeds/comments..vs. vs. yazan yere hiçbişeyini bozmadan sadece ama sadece YourBlogNameHere kısmını silerek, blogspot domain adınızı yazın ve ekleyin. (yani ornek veriyorum benim blogspot bloğumun adresi http://cileklisutunweblogdaslari.blogspot.com/ ben bu kısma sadece cileklisutunweblogdaslari yazdım)

HADİ AFİYET OLSUN hehey

-Bu arada az önce baktım benimkide kaybolmuş kızdım 😆 !:! İlk eklediğimde çıkmıştı halbuki! Bu uyuz ötesi durumu bilenler bilmeyenlere anlatabilir mi acep?

Blogspot Bloğunuza Son Yorumlar Eklentisi” hakkında 42 yorum

 1. blog tasarımımı değiştirdiğimde bloğumda vardı sonra yanlışlıkla sildim ama şimdi yazın sayesinde eklemiş oldum.teşekkürler 🙂 :çiçek:

 2. blog tasarımımı değiştirdiğimde bloğumda vardı sonra yanlışlıkla sildim ama şimdi yazın sayesinde eklemiş oldum.teşekkürler 🙂 :çiçek:

 3. oldu ama Allah vere kaybola , gelir saçın başını yolarım..teşekkür kısmı deneme yaptıktan sonra .Bugün süre veriyorum.Kaybolmazsa teşekkür yarine hahahahh

 4. oldu ama Allah vere kaybola , gelir saçın başını yolarım..teşekkür kısmı deneme yaptıktan sonra .Bugün süre veriyorum.Kaybolmazsa teşekkür yarine hahahahh

 5. anam şu topuda ekledim son yorumlarıda bi görünüyorlar bi yoklar deli ettiler beni

  geri kaldırırm böyle olursa oluyo ama bi var bi yoklar neye yara anaaaam

 6. anam şu topuda ekledim son yorumlarıda bi görünüyorlar bi yoklar deli ettiler beni

  geri kaldırırm böyle olursa oluyo ama bi var bi yoklar neye yara anaaaam

 7. Hayırlı ramazanlar 🙂

  Bu arada sizin sayfayı açınca tiwitter.com a bağlan dien bi kutucuk çıkıyo ne olduğunu anlamadım

 8. Hayırlı ramazanlar 🙂

  Bu arada sizin sayfayı açınca tiwitter.com a bağlan dien bi kutucuk çıkıyo ne olduğunu anlamadım

 9. Blogger kullanıcıların işini kolaylaştırmak için herşeyi yapıyor,altyapı olarak wordpress kullanıyorum ama takip ettiğim kadarıyla özelleştirme bakımından wordpress’e yetişmek için elinden geleni yapıyor blogger.Kullananlar eminim ki çok faydalı bi konu,güzel anlatılmış .
  bu arada;
  Temanız ve sayfa tasarımınız çok güzel.Mutlu günler 🙂

 10. Blogger kullanıcıların işini kolaylaştırmak için herşeyi yapıyor,altyapı olarak wordpress kullanıyorum ama takip ettiğim kadarıyla özelleştirme bakımından wordpress’e yetişmek için elinden geleni yapıyor blogger.Kullananlar eminim ki çok faydalı bi konu,güzel anlatılmış .
  bu arada;
  Temanız ve sayfa tasarımınız çok güzel.Mutlu günler 🙂

 11. Rss feed özelliği kullanarak bunu eklenti kullanmadan yapabilirsiniz, yerleşim ogelerinden besleme ekleyi seçin, besleme urlsi olarak kendı sayfanızda “comments feed” dıye geçen urlyi ekleyin.
  Hepsi bu kadar.
  Bir de hayırlı ramazanlar hehey

 12. Rss feed özelliği kullanarak bunu eklenti kullanmadan yapabilirsiniz, yerleşim ogelerinden besleme ekleyi seçin, besleme urlsi olarak kendı sayfanızda “comments feed” dıye geçen urlyi ekleyin.
  Hepsi bu kadar.
  Bir de hayırlı ramazanlar hehey

 13. Ferhat doktor zekası diye ben buna derim işte 😀 Bak o formül hiç aklıma gelmemişti şimdiye kadar hay sen çok yaşa emi 🙂 Erdal ablanla dalga mı geçiyosun sen bakim hıı 😆 Efsaneymiş haha! 8)

 14. Ferhat doktor zekası diye ben buna derim işte 😀 Bak o formül hiç aklıma gelmemişti şimdiye kadar hay sen çok yaşa emi 🙂 Erdal ablanla dalga mı geçiyosun sen bakim hıı 😆 Efsaneymiş haha! 8)

 15. bende bunu kullanıyorum ama bir farkla “yorumların kaybolup sadece başlığın görünmesi” sorununa çözüm olarak içindeki js. uzantılı dosyayı indirip google pages hesabıma yükledim. o artık bana ait olduğu için diğer yükleyen ecnebi arkadaşın hostunda sorun olsada bende kaybolmaz. sevgiler çileklisüt

 16. bende bunu kullanıyorum ama bir farkla “yorumların kaybolup sadece başlığın görünmesi” sorununa çözüm olarak içindeki js. uzantılı dosyayı indirip google pages hesabıma yükledim. o artık bana ait olduğu için diğer yükleyen ecnebi arkadaşın hostunda sorun olsada bende kaybolmaz. sevgiler çileklisüt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir