YÜKSELEN BURÇ NEDİR, NE DEĞİLDİR???

YÜKSELEN BURÇLAR NEDİR?  HARİTANDA .. YÜKSELEN BURCU YÜKSELİYOR NE DEMEKTİR?

Doğum anında doğu ufkunda yükselmekte olan burç “Yükselen Burç” adını alır. Buna (horoskopumuzda) “Ascendant” denir ve kişisel haritanızda “AS”, “ASC” veya “YB” rumuzu ile gösterilir.
Yaşamdaki rollerimiz ve davranışlarımız hakkında yükselen burç bilgi verir. Doğum yeri ve zamanı (doğum saati tam olmalıdır) yükselen’in hangi burç olacağını belirler.
Yükselen burç çevremizdeki dünyaya nasıl göründüğümüzü, nasıl yaklaştığımızı ve yeni bir girişim için taşıdığımız ruh halini ve takındığımız tutumu gösterir. Aynı zamanda doğum sırasında yaşadığımız deneyimi açıklamaya yardımcı olur. Bu deneyim savaşçı bir yapıda (Koç-Mars) veya içine kapanık ve çekingen bir yapıda (Oğlak-Satürn) olabilir. Yükselen burcun simgelediği bu yaşama dair ilk izlenim, ömür boyu izlenen bir yol, her yeni başlangıçta tekrar yaşanan bir deneyim olacaktır. Bu izlenimler imaj, hayata yaklaşım ve özdeyiş olarak açıklanabilir.
Yaşamla ilgili temel tutumumuzun ve özbenlik duygumuzun temeli ve göstergesi olan Yükselen Burç, aynı zamanda karşıt uçta “Alçalan Burç” ile ifade edilen bireysel temaları; evlilik ve ortaklığa yaklaşımımızı da gösterir. Yükselen burç bizim kişilik imajımızı, dünyaya ilk bakışta onu nasıl gördüğümüzü tanımlar. Yükselen burç, tüm horoskop faktörleri arasında, bireyin dış görünümü ile en anlamlı ve önemli bilgileri veren yerleşimdir. Yine de kişiliğin başkalarına görünüşü tek bir etkene bağlı değildir (kişisel haritasındaki -horoskopundaki- gezegen yerleşimleri ve açıları da çok önemlidir!!) Aynı zamanda yükselen Burç (ve yükselen burçta bulunan gezegenler) aşk ve seks karakterinizi ve meyillerinizi de gösterir.
(Kaynak: ASTROLOG İREMSU)

YÜKSELEN BURCUNUZU BİLMİYORSANIZ TIKLAYIN..

SEVGİLER..

ASTROLOJİ BURÇLAR HOROSKOP YORUMU DOĞUM HARİTASI ANALİZİ

Astrolojik Bireysel Kod Çözme Analiziniz Kısa Süreliğine 35 tl.

YÜKSELEN BURÇ NEDİR, NE DEĞİLDİR???” hakkında 10 yorum

  1. slm sizden yardım istiyorum ben yükselenimi öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim doğum tarihim 09.09.1985 doğum saatim 12.00 istanbul üsküdarda doğmuşum şimdiden ilginiz için tşk ederim

  2. slm yükselenimi öğrenmek istiyorum 09.09.1985 doğum saatim 12.00 istanbul üsküdarda doğmuşum ilginiz için tşk

  3. slm yükselen burcumu öğrenmek istiyorum 09.06.1987 istanbul şişlide doğmuşum saat 02:00. yıldız haritamı da çıkartmak istiyorum ama internetten bulamıyorum.yardımcı olabilirmisiniz

  4. slm yükselen burcumu öğrenmek istiyorum 20,06,1988 cumartesi saat sabah 6:00 Samsun/Terme

  5. Geri izleme: BİR KAFADAN HER SES » Blog Archive » Astroloji İle Tanışma Faslım..

  6. 24 ocak 1985 akşam üzeri saat 17:00de bulgaristan varnada doğdum. yükselen burcumu öğrenmek istiyorum mail atarsanız sevinirim.

  7. 18.09.1993 kadiköy saat 17:30 doğumluyum yükselenimi öğrenmek istiyorum şimdidn teşekkr edrim

  8. Selam Esra yükselen burcun Kova ve Oğlak ile Kova burçlarını yöneten gezegen Satürn’de yükselen burç evinde (yani 1.evinde) konumlanmış. Bu arada ay burcunda Akrep. Sevgiler.

  9. Cnm ben Adapazarı merkezde. 17.04.1991 07:20 civarında doğmuşum. Yükselen ve ay burcumu öğreneblir miyim?

  10. selam ben fetiye günaydin yükselen burcumu ögrenmek istiyorum almanyada dogdum bayern münchen 27nisan1995 dogum saatim: 21:24

Yorumlar kapalı.