Markalonga indirim kuponu

markalonga indirim kuponu tester parfüm alMarkalonga indirim kuponu Markalonga.com bana indirim kuponu göndermiş. Şu aralar fazladan alışveriş yapacak durumda değilim 🙂 Son bir iki aydır kemer sıkıyorum (alışveriş yapa yapa dolaplarım taşıyor, yer kalmadı evde.. gitti gidiyor dükkanımda satsam da, bana gelmeyenleri ve artık giymeyeceklerimi hediye etsem de artık alışveriş yapmayacağım :p en azından bir süre..) markalonga’da kısa bir gezinti yaptım da, tester bay&bayan parfümleri, aksesuar ve iç çamaşırı satan bir yer sanırım.

Açıkçası en son 3.000 liradan fazla para verip aldığım asus laptop‘un da etkisi oldu kemer sıkma kampanyamda :p Bu arada laptopum bozuk çıktı 🙂 Donanımsal sorun olduğu tespit edildi Üsküdar Kısıklı Asus servisinde.. servis bana değişim formu verecek ve ben de o formla satın aldığım yere gideceğim, değişim yapacak satın aldığım internet sitesi..

MARKALONGA HAKKINDA: Markalonga internet sitesinden alışveriş yapmak güvenli midir inanın hiç bilmiyorum çünkü daha önce oradan herhangi bir şey satın almadım, öncelikle bunu söyleyeyim yani siteyi övmüş ya da tavsiye etmişgibi olmayayım bu yazımda.. Sadece markalongadan alışveriş yapmak isteyen bu alışverişe zaten karar vermiş bir arkadaşım faydalansın diye ekliyorum bana gönderilen TEK KULLANIMLIK markalonga indirim kuponunu.. ilk kullanan arkadaştan sonra başkası kullanamayacak ama o yüzden acele edin 🙂 KUPONUN SON KULLANMA TARİHİ 31 EKİM 2014..

Kupon kodu 31/10/2014 tarihine kadar geçerlidir. %30 İndirim Kupon Kodu: ABHX5F

Markalonga indirim kuponu” hakkında 5 yorum

  1. Merhaba şöyle bir deneyeyim dedim ve hala geçerli, sanırım kod alış veriş yaptım bakalım göndereceklermi. teşekkürler bu arada

  2. Merhaba kuponu burada gördüm bir deneyeyim dedim ve hala aktif olduğunu gördüm 2 tane parfüm aldım sanırım size özel süresiz kod yapmışlar. 😉

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir