Bihter Öğk Kaka Ya Peki Behlül?

Ya şimdi benim anlamadığım ne biliyor musunuz? Bu Bihter “Fatmagül’ün suçu ne?” adlı dizide yine karşımızda ya, (yani Beren Saat) şimdi bazı arkadaşlar diyor ki: “ıyy o kadından tiksiniyorum, iğrenç mahluk ööğkk, onun filmlerini asla izlemem” bıdı bıdı vik vik filan. Bunu söylemelerinin nedeni de Aşk-ı Memnu dizisinde ve oynadığı bazı sinema filmlerindeki ofsayt sahneleri. Tamam anlıyorum bu vatandaşları hak da veriyorum zaten doğrusunu söylemek gerekirse. Ama peki ya aynı vatandaşların Kıvanç Tatlıtuğ’u gördüklerinde ağızlarından salyalar aka aka iç geçire geçire hayranlıkla ve büyük bir “iştahla” izlemelerine ne dersiniz? Diğeri midelerini kaldırıyor ama Kıvanç (nam-ı diğer Behlül) o kadar temiz ki iştah açıyor (…) Ben O’nu merak ediyorum. E arkadaş madem sen sevişen elemandan tiksiniyorsun, bu Behlül sütten çıkmış ak kaşık mı? Dizilerinde/filmlerinde ofsayt pozisyondan geçilmiyor. Haaa ama kadın yapınca iğrenç erkek yapınca elinin kiri mi? Asıl siz iğrençsiniz yaa bu ne menem SALAK bi mentalitedir hala çözemedim. İRONİK.

Bihter Öğk Kaka Ya Peki Behlül?” hakkında 3 yorum

  1. Aaaa öyle miymis… kimin salyalari akiyormus bakim? kızdım ben o iki tipi tv de gördügüm an öcüü görmüs gibi kaçiyorum.

    al birini vur ötekine… hiç hoslasmiyorum. böööğğğ

  2. demekki o arkadaşların çoğu berenin yerinde olmak istiyor da o yüzden sevmiyorlar onu , kıskançlıklarından ❗

    • + Zeynep’çim evet müthiş bir cinsiyet ayrımcılığı var “kızlar arasında” ..

      +Yağmur’cum bak işte ne demek istediğimi anlamışsın canım, Beren’i kıskanıyorlar Kıvanç’la kendileri kırıştırsa bu kadar dil uzatmazlardı Beren’e 😀 Güzel kız tabi çekemeyeni çok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir