Zühre 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Pardesü Modelleri

Zühre 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Pardesü Modelleri

Zühre 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu tesettür giyimde modayı yakından takip etmek isteyen kadınlara birçok alternatif sunuyor. Üstü vücuda oturan altı kloş modellerden, monokrom ve işlemeliye kadar birçok seçeneğin bulunduğu Zühre’de, düz ve uzun klasik kesimler de beğeniye sunuluyor.

2017 ilkbahar yaz koleksiyonu katalog çekimini Yunanistan’ın Santorini adasında gerçekleştiren Zühre; bu sezon pastel tonlarında hazırladığı koleksiyonları ile baharın renklerini pardesülere yansıttı.

Doğanın yeniden canlandığı ve canlanırken renklendiği bir dönemde bu değişimi günlük giyimimizden ev dekorasyonuna kadar birçok alanda hissediyoruz. Modern tasarımlar ile pastel tonların hakim olduğu 2017 ilkbahar – yaz pardesü koleksiyonunda farklı renklerdeki modeller öne çıkıyor.

Yeni sezon ürünlerde gök mavisi, yeşil, krem ve eflatun gibi tonları ön plana çıkaran Zühre, farklı yaş gruplarına ve farklı vücut şekillerine uygun modeller sunuyor. Her sezonun kurtarıcı parçalarından biri olan pardesüler şık görünümleri, rahatlığı ve her parçayla kolayca kombinlenebilme özellikleriyle öne çıkıyor.

İlkbahar yaz sezonunda zühre çanta modelleri ve zühre ipek eşarplar da ön planda

Şıklığın ilk adımı doğru pardesüyü seçmek

Pardesü seçiminde en önemli nokta öncelikle nasıl bir model istediğinize karar vermek. Her zevke uygun ürün seçenekleri sunan Zühre’nin ürün portföyünde pelerin modelden, günlük kullanıma uygun rahat stile, süet sporluğundan, deri şıklığına kadar aradığınız pek çok farklı model bulunuyor. Her vücut tipine uygun olan üst kısmı vücuda oturan alta doğru genişleyen klasik pardesü modelleri ise hem şık hem spor kullanım için ideal.

Zühre 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Pardesü Modelleri” hakkında 2 yorum

  1. Kapalı bayanların en çok ilgi gösterdikleri dış giyim ürünlerinden biri olan tesettür pardesüler klasik, modern ya da spor tesettür pardesü modelleri yuvarlak, balıkçı, geniş yaka seçenekleriyle her ortamda şıklığınızı tamamlıyor. Astarlı, astarsız, uzun, kısa ve mevsimlik tesettür pardesü modellerini ile hem rahat hem şıklığı bir arada yakalayın. Kemer, fermuar, yaka detaylarının yanı sıra manşet, cep ve aksesuarlarıyla süslenmiş modeller şıklığınızın tamamlayıcısı oluyor. Yazlık modellerde rahat ve serin tutan ince kumaşlar tercih edilirken, kışın sıcak tutan keçe, yumuşak formda kaşeler ve spor görünüm kazandıran kaz tüyü modeller tercih edilmektedir. Tabii ki pardesüden monta son derece hafif kat kat aşağı doğru açılan feracelere kadar pek çok çeşit var. Her şey rahatlığınıza ve neye ihtiyaç duyduğunuza göre tasarlanmış.Tuğba Venn, İnan pardesü, Pardesü Dünyası, Kübra Biriktir, Gabra gibi tanınmış seçkin markalardan oluşan ürün yelpazesiyle, size çok sayıda tesettür pardesü seçeneği sunmaktadır.

  2. Zühre’nin abiye elbiseleri Modanisa Bayram kampanyasında indirimdeydi. Sanırım bayram boyunca devam edecek. Ben ücretsiz kargodan da yarrlandım. Şu sitede yeni alışveriş yapanlar için fiyatı düşüren indirim kodu var:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir