Kayra Tesettür Giyim 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kayra 2016 İlkbahar yaz moroccoTesettür giyim modasının en popüler markalarından biri olan Kayra giyim, yeni sezon 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu için bu sene Marakeş’i tercih etti. Fas’ın yerel etnik çizgilerinden esinlenen koleksiyonda, spor tesettür giyim modelleri püfür püfür tiril tiril denebilecek naturel kumaştan doğallığı ve rahatlığı seven muhafazakar bayanlar için hazırlanmış. Ortadoğu kültürünün desenleri Kayra ilkbahar yaz koleksiyonunda ve yeni sezon kataloğunda rahatça gözlemlenebiliyor. Rahat ve sağlıklı kumaşların dikkat çektiği Kayra yeni sezon koleksiyonunda genç tesettür giyime yönelik sportif tarzın ağır basması ise daha çok kapalı genç kızların yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

2016 kayra ilkbahar yaz çanta modelleri 2016 kayra yeni sezon katalog

Büyük beden tesettür giyim modellerinin çeşitliliği ile bilinen Kayra giyimde bu sezon 1970 modası salaş kesimler ve 1960 modasının romantik, nostaljik ve mistik tarzı öne çıkıyor.

Kayra 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Feminen ve romantik tesettür giyim modellerinin dikkat çektiği kreasyon, rahatlığı ön planda tutsa da, zımba ve zincir detaylar ile yazlık tesettür giyim ürünlerine asi şıklık da katıyor. Monokrom modasından vazgeçemeyen kadınlar için Kayra monokrom desenleri imdada yetişiyor. Daha sade şıklık tercih eden özellikle ofis kombinleri yapan tesettürlü iş kadınları için grafik desenli kıyafetler ve baskılar da yılın moda trendlerini gözler önüne seriyor..

2016 Tesettür giyim modası

Çölün ve çöl ülkelerinin vazgeçilmez etnik desenleri Kayra 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunda. Farklı kültürleri yansıtan mistik ve büyüleyici etnik desenler ile yerel kültürlere giysilerle de olsa kısa bir yolculuk yapılabiliyor. Etnik desen modası hiç geçmeyen bir trend olduğundan, satın alınan tesettür giyim modelleri zamansız şıklığınıza katkıda bulunabilir.

Kayra Tesettür Giyim 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonunda Hem Abiye, Hem Ofis Hem de Günlük Şıklık Bir Arada

Gündelik giyimlerinde sade ve minimal tasarımları sıkça gördüğümüz Kayra giyim, abiye konusunda iddialı davranarak pul ve payetler, parlak baskılı ve metalik tonlu kumaşlar ile ilkbahar yaz sezonuna ışıltı katıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi kot kumaşlarında indigo mavi ve tonlarının hakimiyeti sade ve modern giysilerinde görülebiliyor. Metalik düğmeli, farklı yamalı, çizgili, yırtıklı ve degrade renk tonları denim modellerinde gösterişli ve elegan bir tavır ortaya koyuyor.

Kayra 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda öne çıkan renkler hemen hemen her yaz kullanılan renklerden olan; pudra ve tonları, antik beyaz ve ekru. Lav kırmızısı tonu, turuncu ve tonları, mercan rengi ve sarının tüm tonları, doğanın rengi aqua, mavi yeşil turkuaz ve toprak tonları ile Kayra giyim yeni sezona merhaba diyor.

Kayra Tesettür Giyim 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu” hakkında 2 yorum

  1. desenler gerçekten çok güzel, etnik desenleri seven biri olarak kayra 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu ürünlerinden birçok parça kapacağım gibi görünüyor kayra giyim mağazalarından..

    • zaten kayra her sene cebimize düşman giysiler dikiyor, bu sene de ocağımıza mum dikecek gibi :))))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir