Bir Ödül, Bir Mektup

Sevgili minikmini bana dart ödülü göndermiş. Bir nevi yeni bir mim tayfası. Uzun süredir mim yazmadığım için katılayım dedim. Teşekkürler minikmini.. En kısa zamanda yazacağım..

Kurban bayramı öncesi hamiş blogdaşım Kelebek Gibi mektuplaşma etkinliği düzenlemişti. Ben Gül isimli arkadaşa yolladım mektubumu (bana kurada o çıkmış) İşte benim gönderdiğim mektup ve pakete eklediğim minik çam sakızı çoban hediyeler..

mektup arkadaşlığı

Bana mektup gönderecek olan arkadaşım da Neşe T. çıkmış. Mektup gelene kadar gizli tutuldu çünkü, mektup gelmeden bilmiyorduk kimden geleceğini. PTT’nin azizliğine uğrayan mektubu taa Almanya’ya geri dönmüş ama Neşe pes etmemiş tekrar postalamış bana mektubu canım. Burdan onu azmi için tekrar tebrik etmek istiyorum 🙂 Neşe, bana minik minik sevimli yüz maskeleri ve kalpli çok cici bir lolipop şeker de göndermiş mektubunda. Şekeri hemen kızım kaptı 🙂 Ancak şimdiye dek hiç çubuklu şekeri olmadığı için ne olduğunu anlamadı, yiyemedi dolayısıyla :p İşte Neşe’nin mektup paketinden çıkanlar..

almanyadan mektup geldi mektuplaşma etkinliği

Neşe’ciğime ve yeni doğum yapan blogger arkadaşım Kelebek Gibi’ye bu güzel etkinlik ve güzel yürekli samimiyetleri için teşekkür ederim.

Bir Ödül, Bir Mektup” hakkında bir yorum

  1. Kız çilekli ben de sana bi mektup yolladım daha gelmedi mi? Ayşegül’e de bi elbise aldım o da pakette inşallah kaybolmaz yine Türkiyede :((((

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir