Horoskop/Yıldızname Yorumu-AquaMarine İçin

Bloğuma başlarken amacım sadece astroloji yazıları ve yıldızname yazmak değildi ama şimdi geriye dönüp baktığımda görüyorum ki yakında bloğumu amatör halimle bir astrolog bloğuna çeviricem 😛 Bundan hiç şikayetim yok şikayeti kasdetmiyorum asla. Bilakis farklı kişilerin haritalarına bakıp yorum yapmak bana büyük keyif veriyor. Tabi vaktim oldukça.

çileklim bende ay burcumu öğrenmek istiyorum ama doğum saatimi bilmiyorum:( gün ay yıl olarak olmaz mı? ben yine de yazayım:) 31.mart.1985

demiştin aquamarine. Bari doğum yerini yazsaydın be gülüm ): İstanbul olarak alıyorum doğum tarihini..

Koç burcusun ve doğum saatin eğer sabah saat 9 dan önce ise Ay burcun Yengeç, sabah saat 9 dan sonra ise Ay burcun Aslan oluyor.. Görüldüğü gibi doğum saati çok önemli harita incelerken. Ayrıca doğru yorumlama yapmak için de çok gerekli çünkü saate göre bir çok şey değişiyor horoskopumuzda..

Ancak kesin olan bazı şeylere değinebilirim..

Koç burcunda Güneş, Venüs ve Merkür’ün var 3 gezegen birbiri ile kavuşum yapıyor. Koç burcu özelliklerine bir de Venüs ve Merkür özellikleri de ekleniyor yani. Bunlar nedir? Merkür= pratik zeka, hareketlilik, espri yeteneği, neşe, entelektüel bir bakış açısı vs. Venüs= sanatsal yetenekler ya da beğeniler veya bunların her ikisi birden, fiziki güzellik, hoş mizaç vs.

Ancak herşey böyle güllük gülistanlık değil ne yazık ki. Haritandaki Mars-Pluto zıt açısı ve Satürn gezegeninin Kuzey Ay düğümün ile zıt açısı (ayrıca şans noktan ile de kavuşumda) hayatını ağır şartlar altında yaşamış olabileceğini ve/veya ağır hastalıklardan geçtiğini gösteriyor olabilir diye düşünüyorum. Psikolojik olarak depresyona girebilecek ve sinirlenince çok acımasız davranan bir yapıda olabilirsin diyeceğim ama gönlüm el vermiyor 🙂 Çünkü Güneş Koç, Venüs Koç, Merkür Koç ve bu üç kişisel gezegeninin kavuşum yapması sana hareket, canlılık, neşe ve yaşama sevinci verecektir. Eminim olumsuz ve aşırı duygusal yanlarını dengeleyebilecek gücün var.

Bu arada sezgi gücünün hiç de küçümsenmeyecek oranda olduğunu düşünüyorum. Psişik yeteneklerin bile olabilir. Yetenek demişken.. farklı ve özgün şeyler üretebilecek, üretken bir beyne sahip olabilirsin.

Doğum saatin olmadığı için yükselen burç faktörünü açıklayamıyorum ve yorumumda az da olsa yanılma payı bırakıyorum.

Sevgiler canım, öpüldün 🙂

Not: Doğum haritası analizi çıkarttırarak ay burcu, yükselen burç vs. bilgilerinizi ya da eşiniz/sevgiliniz/arkadaşınız  ile uyumunuzu (sinastri analizi) öğrenmek isterseniz sizi şöyle alalım

Horoskop/Yıldızname Yorumu-AquaMarine İçin” hakkında 14 yorum

 1. Valla canim sen bence ayri bir astroloji blogu ac, bu alanda bayagi iyisin gibi okuduklarimiza göre!
  Benim kizimin analizinide bekliyorum insallah firsatin olurda:)
  Sevgiler

 2. Valla canim sen bence ayri bir astroloji blogu ac, bu alanda bayagi iyisin gibi okuduklarimiza göre!
  Benim kizimin analizinide bekliyorum insallah firsatin olurda:)
  Sevgiler

 3. sevgili çileklim sütüm bende o kısa harita analizi şeyisinden istiyorummmmmmmmmmm
  05.07.1978 Ankara saat:11:00 ile 11:30 arası bişi:)Şu an izmirdeyimmm.Şimdiden teşekkürler.

 4. sevgili çileklim sütüm bende o kısa harita analizi şeyisinden istiyorummmmmmmmmmm
  05.07.1978 Ankara saat:11:00 ile 11:30 arası bişi:)Şu an izmirdeyimmm.Şimdiden teşekkürler.

 5. Arkadaşlar geçen haftalarda söz verdiklerimi bitirip biraz kafa dinlicem kusura bakmassanız 🙂 Bloğumu astroloji bloğuna çevirmek istemiyorum. Ama daha sonra başlamayı düşünüyorum tekrar o zaman ilgilen,rim sizinle de.

  Bu arada sapığım hoşgeldin 😉

 6. Arkadaşlar geçen haftalarda söz verdiklerimi bitirip biraz kafa dinlicem kusura bakmassanız 🙂 Bloğumu astroloji bloğuna çevirmek istemiyorum. Ama daha sonra başlamayı düşünüyorum tekrar o zaman ilgilen,rim sizinle de.

  Bu arada sapığım hoşgeldin 😉

 7. çileklicim çok teşekkür ederim cnm.
  tam da beni anlatmışsın desem abartmış olmam yani:)
  ama psişik yeteneklerim yok :)) doğum yerimi yazmayı unutmuşum hollandaydı.
  ağır hastalık yok ama ağır bir dönem geçirdim diyebilirim. inş.başka ağır dönem geçirmem.
  eline emeğine sağlık cnm. öptüm…

 8. çileklicim çok teşekkür ederim cnm.
  tam da beni anlatmışsın desem abartmış olmam yani:)
  ama psişik yeteneklerim yok :)) doğum yerimi yazmayı unutmuşum hollandaydı.
  ağır hastalık yok ama ağır bir dönem geçirdim diyebilirim. inş.başka ağır dönem geçirmem.
  eline emeğine sağlık cnm. öptüm…

 9. Beğenmene sevindim canım 🙂 Psişik yeteneklerim yok demişsin ama bir çok insan psişik yetenekleri olsa bile farketmeden ya da keşfetmeden hayata veda edebilir. Bu yeteneğin olması hemen ortaya çıkabileceği anlamına gelmiyor. Veya ez aından rüyaların gerçekleşiyordur vs. bu da bir psişik yetenektir.

 10. Beğenmene sevindim canım 🙂 Psişik yeteneklerim yok demişsin ama bir çok insan psişik yetenekleri olsa bile farketmeden ya da keşfetmeden hayata veda edebilir. Bu yeteneğin olması hemen ortaya çıkabileceği anlamına gelmiyor. Veya ez aından rüyaların gerçekleşiyordur vs. bu da bir psişik yetenektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir