Kayra 2016-2017 Sonbahar Kış Kataloğu

yeni sezon tesettür/kapalı giyim koleksiyonlarını inceleyebileceğiniz Kayra 2016 Sonbahar Kış Kataloğu birkafadaherses.com ‘da..

kayra ispanyol kol tesettür abiye kayra 2016-2017 sonbahar kış 2017 kayra giyim kombinleri

2016-2017’nin yeni sezon kapalı giyim katalogları teker teker çıkmaya devam ediyor. Kayra 2016 sonbahar kış koleksiyonunda farklı ve modern çizgilerdeki yelek, pelerin ve panço modelleri en çok ilgimi çeken kışlık bayan giyim modelleri oldu. Kayra’nın vazgeçilmez giy-çık kap modelleri, şık tesettür abiyeleri ve uzun etek çeşitleri de ilgi göreceğini düşündüğüm parçalar arasında ön sırada yer alıyor. Mavinin ve mürdüm morunun sonbahara en çok yakışan tonlarındaki kışlık tesettür giyim modellerinin melez modele ne kadar çok yakıştığını gördünüz mü? Demek ki ten rengi daha esmer olan kişilere ne renk yakışır sorusuna koyu mavi ve mürdüm morunu önerebiliriz.

Kayra 2017 fall winter backstage

Haki tonları ve sonbaharın vazgeçilmezi camel ile gri tonları da yeni sezon kayra kataloğundaki kıyafetlerde en sık karşılaştığım yeni sezon modası renkler.. Kol uçları dantelli eteği pileli elbise modeli ve mavi-yeşil karışımı ispanyol kollu şık boydan tesettürlü abiye, kayra 2017 elbise modelleri arasından cımbızla seçilip kataloğa eklenen 2017 tesettür elbise modelleri..ekose, kazayağı, pileler, monokrom/monogrid, dantel ve pelerin detayları yine kayranın en yeni muhafazakar giyim modellerinde dikkat çeken detaylar..

Kayra 2016 Sonbahar Kış Kataloğu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir