Bol Agucuklu Bir Merhaba :)

Neredeyse 10 gün önce agucuklu gugucuklu bol gülümsemeli günlerimiz başladı. Kötülükler ve zulümle dolu şu hayatta; bebek kokusu, bebek gülümsemesi ve auu agguulaması kadar güzel ne var bilmiyorum 🙂 Şu anda salıncağında sallanıyor ama her an ağlayabiliyor sinyal veriyor :)) O yüzden kısa yazabileceğim.. Bu arada daha önce Ayşegül’üm için yazdığım prensesimin 0+ oyuncakları yazımda değindiğim salıncak olan graco sweetpeace salıncaktan aldım kızıma :)) bebek arabası da aldım, bu sefer hem baston puset hafifliğinde hem de öküz arabası kadar ağır ama konforlu bebek arabalarına yakın bir konforda graco evo bebek arabası tercih ettim :)) Onlarla ilgili kullanıcı izlenimlerimi daha sonra vakit bulunca yazmaya çalışacağım..

hello kitty temalı babyshower mevlüt

Ayın 12’sinde bebişimizin 40 mevlütünü yaptık, mevlüt yanında babyshower da yapmayı çok istedim ama çoğu insan ya tatilde ya yazlıkta ya köyde :)) mütevazi bir 40 mevlüdü ile yetindim. Ancak hediyeliklerimiz azıcık babyshower tadında olsun istedim bu yüzden hello kittyli butik kurabiye, mevlüt şekerleri, lokumlar ve süslü minik şişelerde gül kokulu kolonya hediye ettim misafirlerimize.. Bu arada minik hediyeliklerimize büyük katkısı olan Tuğba‘cığıma ve Gülmekan ablama çok teşekkürler 😉

Hastane yorumlarımı hala paylaşmadım biliyorum, hastane ve doktor yorumlarımı da yazmaya çalışacağım müsait olunca 🙂 Herkese sevgiler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir