Zühre Pardesü 2016 İlkbahar Yaz Sezonu Kataloğu

zühre 2016 yazlık pardesü Zühre giyimin en yeni çıkan tesettür giyim kataloğunda tam 100 adet tesettür giyim modelli mevcut. Zühre giyimin en çok aranan giyim modelleri hiç şüphesiz pardösü, ferace, kap ve tesettür yelekler. Yeni sezon zühre kataloğunda da en çok 2016 zühre pardesü, 2016 zühre kap, 2016 zühre ferace ve 2016 zühre yelek modeli var.

Zühre 2016 Yaz Sezonu Kataloğunda Tam 100 Tesettür Giyim Modeli Var!

Zühre yeni sezon koleksiyonunda her zaman olduğu gibi en çok dış tesettür giyim modellerine yer veriyor. Tesettür yelekler; daha çok genç tesettür giyimi ve spor tesettür giyim modellerini kullanan hanımlara hitap ediyor. Zühre 2016 yaz kap modellerinde renk çeşitliliği dikkat çekiyor. Feracelerin klasik siyah rengi dışındaki alternatifleri ve model çeşitliliği; tek parçada tesettür sağlayan bu güzel kıyafetin her kesime hitap edebilmesini sağlıyor. Biyeli

zühre 2016 pardesü modelleri

Zühre 2016 yaz pardesü modelleri ara boy kaplar

Zühre laci pardesüDaha stil sahibi ve zamansız şıklığı öne çıkaran parçalarıyla Zühre pardösü, bu sezon da dış giyimin en sevilen markası olma yolunda ilerliyor. 2004 yılından bu yana dış giyim sektöründe faaliyet gösteren Zühre Tekstil, Türkiye’nin dört bir yanında, dünyada 19 ülkede faaliyet gösteren uluslararası tesettür markalarından biri. Merkezi İstanbul’da olan Zühre Giyim, 2016 ilkbahar yaz yeni sezonunda geometrik desenleri yazın enerjik renkleriyle harmanlayarak güzel kombinler ortaya koymuş. Çizgili desenleri kot kumaştan tesettür kıyafetkerde zühre giyim yorumu ile görüyoruz. Yazın dinamik ruhunu yansıtan neon renk tonları da denen floresan renkler asimetrik kesimleriyle temasının doğa olduğunu vurgulayarak genç tesettür giyim koleksiyonunda dikkat çekiyor. Zühre 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla doludizgin vitrinlerde yerini aldı.

Zühre 2016 tesettür yelek modelleri çeşitliliği ve güzel modelleriyle dikkat çekiyor.

Zühre 2016 ilkbahar yaz tesettür yelek modelleri

Zühre kaplar bu sezon diz altına kadar uzun, ara boy kap modellerine sıkça yer veren Zühre pardesü, uzun pardesü ve yazlık feraceleri ile genç tesettürlü kızları ve şıklığı hayat tarzı olarak benimsemiş hanımları hedef kitle seçiyor.

zühre giyim yeni sezon pardesülerZühre pardesü modellerinde siyah beyaz zikzak çizgiler ve monokrom desenler ilk dikkat çeken detaylar arasında.. Yaz mevsiminin belki de en rahat kumaşı denim kumaştan kıyafetler de yine zühre yeni sezon koleksiyonunun olmazsa olmazlarından. Vav ferace modellerindeki çeşitliliği bu yaz sezonunda da kataloğunda görebileceğimiz zühre pardesü, ferace kullanmayı seven tesettürlü hanımlara yine birbirinden güzel ferace modelleri sunmaya hazırlanıyor.. Baharın habercisi; nişan, nikah ve düğün davetlerinin vazgeçilmezi tesettür abiye elbise ve abiye tunik, kap takımları gibi dış giyimde de şıklığı arayanlara Zühre giyim, şifon ve taş detayları ile bezeli özel gün modelleri sunuyor. Sade ve göz alıcı abiye kumaş seçimiyle özel günlerinizde sade şıklığı yakalamanıza yardım ediyor. Yazlık kap modellerinde ise puantiye desenlerini ve enine/boyuna çizgileri ağırlıklı olarak kullanan Zühre giyim, sezonun modası kol ve etek uçlarını adeta bir tablo edasıyla boyadığı blok renkli kap modellerini de kataloğuna ekliyor.

Zühre Pardesü 2016 İlkbahar Yaz Sezonu Kataloğu” hakkında bir yorum

  1. zühre harika modellerin var ama neden internetten daha kolay ulaşamıyoruz sana? her marka artık elimizin altında sana da bu denli kolay ulaşmalıyız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir