Markafoni abiye mezuniyet balosu elbiseleri 2016

pembe mezuniyet elbiseleriMarkafoni abiye elbise modelleri ile mezuniyette ne giysem derdine son! Markafoni 2016 yazının en şık abiye modelleri arasında açtığı yeni “lorael paris ile büyük gün” butiğinde; en yeni çıkan mezuniyet balosu elbiseleri, 2016 yılının mezuniyet gecelerine damga vuracak abiye bluz, şık blazer ceket, midi etek, abiye bolero, şifon detaylı güpürlü hırka ve abiye tulum modelleri sunarak; “mezuniyette ne giyilir?”, “mezuniyet gecesi nasıl giyinsem?”, “mezuniyet partisinde ne giyilir?” gibi kıyafet sorunsalına yeni mezun olacak kızlara özel aternatifler hazırlamış.

Ekrunun ve pudranın en saf tonlarında hazırlanan koleksiyondaki bu parçaların bazılarına; taş, güpür, şifon tül, volanlı fırfır, işleme ve yaka detayları kullanılarak, modellere hareket katılmaya çalışılmış. Mezuniyette tek parça elbise giymek istemeyen, daha maskülen ve sade giyinmek isteyenler bu şekilde tulum, ceket, pantolon, crop üst ve hırka gibi giyim modelleri tercih edebilirler.

markafoni abiye elbise tulum etek bluz modelleri 2016markafoni abiye elbise tulum etek bluz modelleri 2016 Genç kızların yıllar boyu unutmayacağı en özel gecelerden biridir mezuniyet balosu. Mezuniyet sonrası kendimizi fotoğraflarda şık ve güzel görmek isteriz. İşte bu yüzden mezuniyette ne giyeceğimize, mezuniyet gecesi makyajımızı nasıl yapacağımıza, elbise üstüne takacağımız aksesuarlara ve hatta mezuniyet elbisemizin altına nasıl bir ayakkabı giyeceğimize bile düşünerek karar vermek gerekli. Mezuniyet kıyafeti seçimi nasıl yapılır? mezuniyet için kıyafet seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; gördüğümüz kıyafetler içimizde kıpır kıpır hisler oluşturuyor ve istişare yaptığımız kişiler bu kıyafet sana çok yakıştı diyorsa, doğru mezuniyet elbisesini buldunuz demektir.Unutmayın ki, (zevkli birileri olması şartıyla) başkalarının da fikrini almak çok önemli.

en renkli mezuniyet balosu elbisesi benimki olsun diyorsanız işte pembesiydi, fuşyasıydı, moruydu, sarısıydı, oranjıydı, mavisiydi, mercanıydı derken; en güzel ve renkli rengarenk mezuniyet elbiseleri, midi etekler, kısa elbiseler..

en renkli mezuniyet balosu elbiseleri 2016Moda ikonları ya da kırmızı halıda yürüyen ünlüler gibi görünmek isteyen kızlar tek parçada şık olabileceğiniz boydan maksi elbiseler tam size göre. Markafoni’nin mezuniyet kızlarına özel hazırladığı 2016 abiye elbise modelleri koleksiyonunda; doğallığı ve masumiyeti ön plana çıkaran detayların zekice yerleştirildiği tasarımlar görüyoruz. Güneş sarısı ve pudra pembesi sadece ilkbahar yaz renkleri olmaktan çıktı, enerjilerini gece elbiselerine de yansıttı. Gece elbiselerinin klasik ve asil  rengi siyah, asaletinden bir şey kaybetmeksizin en güzel mezuniyet elbiselerinde kendini öne çıkarıyor.

Markafoni abiye mezuniyet balosu elbiseleri 2016 abiye kıyafetler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir