23 nisan gösterileri için kıyafetler kostümler

LC Waikiki 2016 ilkbaharında da 23 Nisan’a özel koleksiyonuyla rengarenk ve birbirinden güzel 23 nisan kostümleri hazırladı. LC Waikiki 23 nisan gösterileri için hazırladığı kıyafetlerde; çocukların neşeli kostümler ile birlikte 23 Nisan coşkusunu yaşamalarına destek olmalarını hedefliyor.. Arı Maya kostümü, prenses kostümü, ispanyol dansçısı kostümü, papatya kız kostümü..

23 nisan gösterileri için lcw erkek kız çocuk kıyafetlerilc waikiki 23 nisan kıyafetleri 2016

Kız çocuklarına özel hazırlanmış arı maya, prenses ve kelebek kostümleri, etekli 23 nisan takımları, İspanyol esintilerini taşıyan kırmızı hakimiyetindeki tül ve püskül detaylı 23 nisan elbiseleri bu koleksiyon için özel olarak tasarlanmış. Saten, organze, tül kumaşların kullanıldığı lcw 23 nisan özel koleksiyonunda, fiyonklar, fırfırlar ve püskül detayları öne çıkıyor. Her kostüm için özel olarak hazırlanan; kanat, taç, asa, saç bantları gibi aksesuarlar kostümlerin en neşeli tamamlayıcı parçaları oluyor.

lc waikiki 23 nisan kostümleri

lc waikiki 23 nisan kataloğu 2016

Küçük beyler şıklık yarışında. Erkek çocukları için hazırlanan şık damat takımları öne çıkan parçalar arasında yer alırken, birbirinden şık papyon ve askı detaylı tişört, gömlek ve pantolon kombinleri küçük beyler için sevimli birer alternatif olarak koleksiyonda yerlerini alıyor. Koyu yıkamalı denimler, bermuda şortlar ve beyaz renklerin ağırlığı ile ön plana çıkan kombinler koleksiyonun en dikkat çeken parçaları arasında. 23 Nisan Özel hazırlanan LC Waikiki koleksiyonuna, mağazaların yanı sıra internet mağazasından da ulaşarak hızlı ve kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

LC Waikiki’den 23 Nisan’a özel kostüm koleksiyonu

Moda ve perakende sektörünün lideri LC Waikiki, 3-9 yaş arasındaki kız ve erkek çocuklar için 23 Nisan’a özel hazırladığı rengârenk, cıvıl cıvıl koleksiyonu ile çocukların bayramını kutluyor. 2016 23 nіsan kataloğunu çıkartan lc waikiki 23 nіsan kolеksiyonu bu ѕene de yinе çok güzel. erkek ve kız çocukları için hazırlanan 23 niѕan kıyafetleri ve 23 nisan koѕtümleri 2-3 yaş, 3-4 yaş, 4-5 yaş, 6-7 yаş, 7-8 yaş, 8-9 yаş, 9-10 yaş, 10-11 yaş, 11-12 yaş ve 12-13 yaş kız ve еrkеk çocukları için tasarlanmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir