Zühre 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre Giyim 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Yazın Heyecanını Tesettür Giyim Modellerine Yansıtıyor

Şubat ayında çoğusu mağazalarına göndermiş olsa da, giyim ve eşarp kataloğu anlamında mart ayının girmesi ile birlikte Türk tesettür markaları yavaş yavaş koleksiyonlarını görücüye çıkarıyor. Tesettür giyim markalarının yeni sezon koleksiyonlarından haberler birkafadanherses.com ‘da..

Zühre 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Bugün Zühre Giyim‘in 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonunu inceliyoruz. Henüz tüm kataloğu ve koleksiyon modellerinin tümü yayınlanmamış olsa da, elimizde olan zühre yeni sezon tesettür giyim modellerine bakınca, ilkbaharın çizgilerini üzerinde taşıyan pardesü modelleri yanında, şık kap, ferace ve abiye modellerinin de yer aldığını görebiliyoruz..

Zühre 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

zühre yeni sezon yelek kapZühre pardesü modellerinde siyah beyaz zikzak çizgiler ve monokrom desenler ilk dikkat çeken detaylar arasında.. Yaz mevsiminin belki de en rahat kumaşı denim kumaştan kıyafetler de yine zühre yeni sezon koleksiyonunun olmazsa olmazlarından. Vav ferace modellerindeki çeşitliliği bu yaz sezonunda da kataloğunda görebileceğimiz zühre pardesü, ferace kullanmayı seven tesettürlü hanımlara yine birbirinden güzel ferace modelleri sunmaya hazırlanıyor.. Baharın habercisi; nişan, nikah ve düğün davetlerinin vazgeçilmezi tesettür abiye elbise ve abiye tunik, kap takımları gibi dış giyimde de şıklığı arayanlara Zühre giyim, şifon ve taş detayları ile bezeli özel gün modelleri sunuyor. Sade ve göz alıcı abiye kumaş seçimiyle özel günlerinizde sade şıklığı yakalamanıza yardım ediyor. Yazlık kap modellerinde ise puantiye desenlerini ve enine/boyuna çizgileri ağırlıklı olarak kullanan Zühre giyim, sezonun modası kol ve etek uçlarını adeta bir tablo edasıyla boyadığı blok renkli kap modellerini de kataloğuna ekliyor.

Zühre Katalog 2016 ilkbahar Yaz Modelleri

Zühre 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu” hakkında 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir