Mobiett: Otobüsle metroyla vapurla tramvayla nasıl giderim?

Geçtiğimiz aylar gördüğüm ancak inceleme şansı bulamadığım bu mobil uygulamayı keşfetme şerefine bu sabah nail olmuş bulunmaktayım.. Binbir zahmetle durak adını öğrendiğim Nişantaşı’ndan Maltepe Başıbüyük’e taşınan Marmara Üniversitesi Diş Hastanesinin otobüs durağı Marmara Eğitim Köyü iett durağına Levent’ten nasıl gideceğimi araştırırken, hali hazırda telefonumda bulunan Mobiett akıllı durak uygulamasını açtım ve çoğu zaman kullandığım “nasıl giderim” linkine tıkladım vee “nasıl giderim” uygulamasına yönlendirildim.. Sonucu şıp diye ekranda görünce şaşırmadım değil yani.

mobiett nasıl giderim gidilir ulaşım iletişim Otobüsle metroyla vapurla tramvayla nasıl giderim

 

Mobiett “Nasıl Giderim” mobil uygulama nasıl kullanılır?

Mobiett nasıl giderim mobil uygulaması; gitmek istediğiniz yere en hızlı ve en basit şekilde nasıl gidebileceğinizi söyler. Gitmek istediğiniz yeri yazın Mobiett size en uygun alternatifleri sunsun.

Dünyada ilk kez chat deneyimiyle sunulan “nasıl giderim” uygulaması gerçekten de çok basit ve hızlı bir kullanımla doğrudan sorunuza cevap verme kapasitesine sahip, başarılı bulduğum bir uygulama.. Başlıkta da yazdığım gibi nasıl giderim dediğiniz yerlere otobüs, metro, vapur ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile nasıl ulaşabileceğinizi mobiett mobil uygulaması sayesinde tak diye görebilirsiniz.. Yaya olarak yani yürüyerek bile nasıl gidebileceğim diye düşünüyorsanız onu da görebilirsiniz, “hayde bree tabana kuvvet” tabanları yağlarım diyorsanız tercih sizin 🙂

Birde gideceğiniz yerin tam adını bilmiyorsanız, (mesela iett durak adını..) veya başlangıç noktanızı bulunduğunuz yerden farklı bir yer olarak tanımlamak isterseniz haritasını da kullanabiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir