Kızımın Kelebek Kanatlı 23 Nisan Kostümü

boy boy kızımın fotoğraflarını yayınlamayı sevmiyorum yüzünü kapatsam bile. zaten babamız da müsaade etmez buna instagram’da ya da twitter’da bu nedenle paylaşım yapmıyorum kızım üzerinden. kızımın en cici kombinleri kategorisi açmaya karar verdim, kızımın özel gün kombinlerini sadece blog’umda yayınlayacağım.

elsiva waikiki kelebek kostümü-butterfly costumes

LC Waikiki 23 nisan kostümleri daha satışa çıkmadan elime ulaşan lc waikiki 23 nisan özel koleksiyonu kataloğunda kızım için gözüme kestirdiğim arı kostümü kol ve etek kısmından defolu çıkınca yerine aldığım kelebek kanatlı turuncu fuşya kelebek elbise gerçekten çok güzel. Arı kostümünden bile güzel geldi bana, arı kostümünde ekstradan arı kostümüyle takım siyah puantiyeli sarı bir külotlu çorap ile ponponlu arı taçı da vardı ama olsun ne yapalım 😛 23 nisan kelebek kıyafetleri arayanlar bi baksın bu elbiselere derim.. ayrıca peri kostümü, çingene elbisesi, body tütü etek takımları, çilek kız kostümü, papatyalı etekler, papatyalı badiler, tütü etekli takımlar, pamuk prenses, sindirella, peri kıyafetleri filan da var..

lc waikiki 23 nisan koleksiyonu

elsiva elsi waikiki lc waikiki kız çocuk 23 nisan kostümleri arı kostümü

ilk aldığım 23 nisan kıyafeti bu arı kostümüydü ama kız çocuk için lcw arı kostümü alacak arkadaşlar dikkat etsin, çünkü; elsi wakiki arı kostümlerinin çoğu defoluydu o yüzden değişim de yapamadım hepsinde defo vardı neredeyse 😛 arı elbisesinin altına aldığım siyah pisi pisiyi ise iade etmedim bu arada ben aldıktan sonra indirime girmiş gördüğüm kadarıyla pehh 😛 bana yapılır mı bu yaa 😀

işte kızımı kelebeklere döndüren kelebek kanatlı kostümü ile yaptığım kombin.. dikkat: satın aldığım kostümde sadece elbise ile kanat var yani 2 parçadır.. kombindeki diğer parçalar:

3D gold babet: accessorize (angels)

papatya tacı: H&M

prenses tacı: claire’s

çanta: gap kids

çorap: penti

elsiva waikiki 2015 kelebek kostümü kızımın özel gün kombinleri özel günler için kız çocuk elbise kombinleri

bu arada lc waikiki 23 nisan özel koleksiyonu içerisindeki 2-9 yaş çocuklar için hazırlanan 23 nisan kıyafetleri ve fiyatlarını buradan görebilirsiniz..

lc waikiki 23 nisan kıyafetleri ve fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir