the body shop nutriganics yüz temizleme köpüğü yorumlarım

hangi yüz temizleme köpüğü diyorsanız the body shop nutriganics yüz temizleme köpüğü yorumlarım yazısını mutlaka okumalısınız… www.birkafadanherses.com

the body shop nutriganics yüz temizleme köpüğü yorumlarımthe body shop kampanyası vardı geçenlerde trendyol’da. kuponlarım birikmişti bir gold üye olarak, 20lik kuponlarımı ihtiyacım olan ufak tefek şeylere harcıyorum zira başka bir şey alınmıyor 20 lira ile 🙂 önceleri ne güzel biriktirip kullanılabiliyordu bir seferde 10-20 kupon bile. hey gidi yine o güzel günler aklıma geldi 🙂 her neyse konumuz the body shop nutriganics yüz temizleme köpüğü yorumlarımdı..

trendyol the body shop kampanyasından bayağı bir ürün aldım ama bugün yüz temizleme köpüklerine değinmek istiyorum.

şunu söylemeliyim ki; bu ürünün organik olduğundan şüpheliyim nedeni 1. aşırı parfümlü kokusu, 2. kullandığım ilk günden itibaren alnımın sivilce tarlasına dönmesi. innova ve rosense marka yüz temizleme köpüğü kullandım daha önce, ama bu kadar fazla parfüm kokmuyorlardı, ayrıca sivilce çıkması bir yana, yüzümdeki sivilceleri gideriyorlardı.

Fazla uzatmaya gerek yok, the body shop nutriganics yüz temizleme köpüğünü hiç beğenmedim. Size de önermem.

not: cildim kuru, normal, yağlı karışımı yani karma bir cilt. içerdiği bitkisel yağlardan dolayı çıkmış olabilir bu sivilceler tam çözemedim ama bir daha almayacağım kesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir