kızımın en çok sevdiği 18+ bebek oyuncakları

Kızımın en çok sevdiği 18+ bebek oyuncakları say say bitmez ama ben aklıma gelenlerden en çok sevdiklerini yazmaya çalışayım. Kızıma öyle çok fazla oyuncak almıyorum yani öyle her gördüğüm oyuncağı almam en azından. Aldığımda mutlaka kaliteli olmasına dikkat ederim ki; sağlığa zararlı madde içeren ve ne idüğü belirsiz malzemelerden yapılan oyuncaklardan olmasın. birde çok ucuz oyuncaklar genelde daha çabuk bozuluyor hele de pilli ya da elektrikle çalışanlarda. böyle olacaksa biraz daha fazla öder daha kalitelisini alırım diyorum ve isabet de oluyor, çünkü; bebeğim aldığım oyuncaklarla çok mutlu oluyor. tabi kızımın mutlu olmasında onun gelişimini geliştirecek müzikli hareketli oyuncakları seçiyor olmamın da büyük katkısı olduğuna inanıyorum.

joly sallanan at 18+ bebek çocuk oyuncakları

kızım şuan 18 aylık ve son aldığım oyuncak sallanan atına bayılıyor. jolly sallanan at. e-bebek’ten aldım. ben aldığım gün %28 indirim vardı 93 liraya geldi. 3 yaş ve üzeri diyor ama bence 18+ bebekler için uygun bir oyuncak. 4 yaşına kadar binebilir gibi geldi bana.

chicco konuşan ayı teddy ayıcık ile birlikte sayalım

kızımın sevdiği bir başka oyuncaksa chicco konuşan ayı. (chicco teddy ayıcık ile birlikte sayalım) bu oyuncağı ile çok uzun süredir severek oynuyor ve çok seviyor.

fisher price eğitici köpekçik

geçenlerde aldığım bir başka konuşan oyuncak fisher price eğitici köpekçik ve fisher price eğitici köpekçiğin kız kardeşi. bu oyuncakları da şarkılı olması bakımından kızım çok sevdi. hareketli ve neşeli çocuk şarkılarına bayılıyor çünkü 🙂 e-bebek ve trendyol’dan hediye çekim sayesinde indirimli aldım.

Fisher Price Eğitici bez kumaş Aktivite Kitabı

çok öncelerde aldığım Fisher Price eğitici bez aktivite kitabını da çok seviyor ve elinden düşürmüyor =) hadi kızım kitabını getir de okuyalım deyince hemen koşarak kitabını alıp yanıma koşuyor ve annesi ona kitabın içindeki nesneleri, hayvanları ve sayıları ballandıra ballandıra anlatıyor 🙂 bu oyuncağı da birçokları gibi trendyol’dan hediye çekim sayesinde indirimli aldım.

caillou şarkı söyleyen peluş bebek

caillou karakterini uzun zamandır gece uykusunda bile sayıklayan kızım için aylar önce gittigidiyor’dan 10 liraya caillou şarkısını söyleyen çokta güzel bir caillou şarkı söyleyen peluş bebek almıştım ama ne yazık ki bebeğin pili bitti ve pil değiştirme yeri de olmadığından bebek süs olarak kaldı :/ kuzucuk caillou’u çok seviyor 🙂

kızımın en çok sevdiği 18+ bebek oyuncakları

yumuşak, sesli ve ışıklı oyuncak toplara (mesela chicco pofuduk top, sünger bob’lu yumuşak top ve ışıklı sulu küçük toplar) ile küçük peluş ayıcık türü yumuşak oyuncaklara da bayılıyor. yine trendyol.com’dan indirim çekim sayesinde daha ucuza almıştım.

aslında daha var ama şuan aklıma gelmiyor. daha sonra kızımın en sevdiği oyuncakları hakkında tekrar yazarım.

kızımın en çok sevdiği 18+ bebek oyuncakları” hakkında 5 yorum

  1. Vlla benim oglanlar mi anormal bilemedim :))) Cunku araba disinda oyuncakla oynamazlardi kucukken.Neyse , kizim dogunca bu yazina tekrar gozatarim insallah :))) Belki o sever oyuncaklari :))))

    • Ben kızım doğduğundan beri hep gelişimini destekleyecek eğitici oyuncaklara alıştırdım, çocuk neye alıştırılırsa onu seviyor %90. Mesela ayağımda sallayarak uyutmaya alıştırmadım, yalancı emziğe de. Şimdi bunları yapmaya zorlasam hayatta yapmaz. Yemek konusunda da öyleymiş 3 yaşına kadar sebze meyveyi sık yedirince, büyüdüğünde çok yemek seçmezmiş. Bakalım inşallah öyle olur 🙂

    • Sağol Ayşe sen de çok anaç bir annesin çalışmana ve 1 yaşında bebeğin olmasına rağmen bi bebek daha dünyaya getirdin çünkü.

  2. sallanan at için biraz küçük değil mi kızın çilekli? benim oğlum 3 yaşından sonra ancak binebildi de :)) yok yani daha önceden de binebiliyordu ama düşüyordu hep başında durmak gerekiyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir