iPhone 5S özellikleri açıklandı

iPhone 5S altın rengi

iPhone 5S özellikleri açıklandı. ne zaman çıkacağı ya da fiyatları belli değil ancak iphone 5S ve iphone 5C’nin ana özellikle hemen hemen belli gibi. kısaca aynı iphone 5 büyüklüğünde ama biraz daha dayanıklı ve makyajlı bir iphone çıkacak karşımıza bence. yeni iphone 5’te en çok beğendiğim özellik; altın rengi (gold) renginin ve kamerasının 12 mp olacak olması oldu. altın rengine, doreye, golda bayılan biri olarak şimdiden altın rengi iphone 5S’yi görmek için sabırsızlanıyorum niohoho altın rengi iphone 5S’yi kapaklı kullanmak kroluk olur ama mis gibi altın görüntüsü dururken 😀 bu arada iphone 5C modeli de gökkuşağı renklerinde üretilecekmiş. -ben beyaz iphone 5‘imle mutluyum tabi..-

iPhone 5S altın gold rengi

ALTIN RENKLİ iPhone 5S

İlk kez iPhone 5 modelinde kullanılan alüminyum kasanın ise değişebileceği ve titanyumdan en az 2 kat daha dayanıklı bir alaşımın kullanılacağı teknoloji çevrelerinde konuşulurken, 5S modelinde yeni bir renk seçeneğinin sunulacağı da iddialar arasında yerini aldı. Bünyesinde Apple ürünlerinin analizlerine yer veren Cult of Mac sitesinin ileri sürdüğü iddiaya göre, bugüne kadar yalnızca siyah ve beyaz renklerde üretim yapan iPhone’un yeni modelinde altın sarısı seçeneğinin kullanıcıların beğenisine sunalabilir.

iphone 5s özellikleri ne olacak

Teknoloji dünyasının merakla beklediği Apple’ın yeni iPhone modeli için her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. iphone 5s çıkış tarihi belli oldu. Geçtiğimiz günlerde 10 Eylül’de tanıtılacağı ileri sürülen iPhone 5S’in muhtemel özellikleri üzerine teknoloji uzmanları şimdiden fikir yürütmeye başladı.

Huffington Post’ta yer alan iddiaya göre, Apple’ın geçtiğimiz sene satın altığı AuthenTec firması tarafından üretilecek yeni “ana menü tuşu”nun sensör özelliği içereceği ve tuşun çizilmeye dayanıklı safir maddesinden yapılacağı ileri sürüldü.

Ebatı aynı olması beklenen yeni iPhone 5S’in kamerasında ise önemli bir değişim bekleniyor. 12 megapiksel olması beklenen yeni kameranın aynı zamanda saniyede 120 kareyi görüntüleyebilmesi ve ağır çekim yapmaya imkan tanıması bekleniyor.

10 Eylül’de tanıtılacağı öne sürülen iPhone 5S için yeni bir iddia ortaya atıldı. ‘Cult of Mac‘ sitesinde yayınlanan haberde, yeni modelde klasik siyah ve beyaz renklerin yanı sıra altın sarısı seçeneğinin de kullanıcıların beğenisine sunulucağı öne sürüldü.

iPhone 5C özellikleri fiyatları iPhone 5S iphone 5C özellikleri fiyatı ne zaman çıkacak yeni iPhone 5S 5C ios7

iPhone 5S ve iPhone 5C

iPhone 5S ve iPhone 5C, 10 Eylül’de teknoloji dünyasına sunulacak. Güncellenen iOS 7’nin de ayrı tarihte ortaya çıkıp çıkmayacağı ise kesin değil. Yine de, bir geliştiriciye gönderilen e-posta, iOS 7 için de aynı tarihi verdi.

Owen Williams isimli geliştirici, iOS 7’nin 10 Eylül’de kamuya sunulacağına dair bir e-posta aldı. E-postanın, geçmişte Apple ile çalışmış Nuance Communications adlı küresel yazılım ve iletişim şirketinden geldiği öğrenildi.

Bu haber, aynı zamanda yeni iPhoneların çıkış tarihinin, 10 Eylül’den kısa bir süre sonrasına rastlayacağına işaret ediyor.

iphone 5S ne zaman satışa çıkacak?

The Verge, yeni iPhone’larda kullanılacak iOS 7’nin yeni telefonlarla hazır olması halinde, Apple’ın daha önceden yapmadığı bir şeyi yaparak, iPhone’un satış tarihini erkenden duyurabileceğini iddia etti.

via

iPhone 5S özellikleri açıklandı” hakkında bir yorum

  1. Bloglar Yarışıyor ile blogunuzla ün sahibi olmaya, ödüller kazanmaya hazır mısınız? Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 3. kez düzenliyoruz. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
    İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!

    Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
    Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir