seozeo yapın, sitenizi üst sıralara taşıyın :)

seozeo yapın, sitenizi üst sıralara taşıyınşimdi birkaç yıl öncesine kadar ne yalan söylim seo meo bilmezdim ancak kocişim sağolsun onun sayesinde ben de az buçuk meraklandım da araştırarak seo hakkında birşeyler öğrendim.

internette bir web siteniz ya da weblog’unuz varsa ve amacınız sadece karalamak değilse arama motorlarında yükselmek de sizing için önemli demektir. işte bu yüzden seo nedir iyice bir öğrenin derim. ha bunu nerden mi yapacaksınız SEOZEO sitesi tam size göre. tamamı türkçe yazılan bu seo sitesinde seobilir parlak zekalı arkadaşlar tarafından nasıl sitenizi üst sıralara taşıyabileceğinizden, sitenize nasıl daha iyi seo yapabileceğinizi ve sitenizin seo değerini yükseltebileceğinizi içeriği türkçe olduğundan dolayı hemencecik kolayca öğrenebilirsiniz. sosyal medya optimizasyonu, anahtar kelime araştırması, sosyal medya pazarlaması, videolu seo dersleri bile var 🙂 google adwors hakkında da önemli bilgiler içeriyor..

aslında ben bu tür siteleri kuranları ve bu sitelerde yazanları tebrik etmek istiyorum yeri gelmişken, çünkü; bir türk blogger olarak blog’umla ilgili teknik bir problemle karşılaşınca arama motorlarında (tabi benim arama motorum google oluyor) searching yapınca ne yazık ki aradığım şeylerinde cevaplarını çoğunlukla ya çinliler, japonlar ya da amerikalılar yazmış oluyor 🙁 türk arkadaşların teknik konularda özellikle hosting ve web sitelerin teknik detaylarıyla alakalı (problemlerin çözümleriyle alakalı bilhassa) bolca makale ve yazı girmesi gerekiyor. ki bizim gibi türkçe içerikli yazı arayan blogger’lar rahatça problemlerini çözüme kavuşturabilsin.

seozeo yapın, sitenizi üst sıralara taşıyın :)” hakkında bir yorum

  1. Çok güzel bir heves ve hobi olarak başladığınız bu yol belkide ilerde para kazanacağınız bir yol olabilmekte umarım sizde başarılı olursunuz eşiniz gibi. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir