hollanda takunyası :))

itiraf ediyorum bu başlığı ilgi çeksin diye yazdım :p ama yazıyla tamamen alakasız da değil 🙂

ayşecim ciciler göndermiş, aslında bana söylemişti bi paket göndereceğini ama gönderdiği zamanı bilmiyordum, gönderdiğinde de haber vermedi, dolayısıyla sürpriz oldu azıcık 🙂 dün öğlen paketi teslim alan aşkımla aramızda şu konuşma geçti:

aşkım: al bu paket sana gelmiş
ben: o ne yaw :p (paketi farklı geldi birden, kutuda görünce tahmin edemedim yurtdışından geldiğini, çünkü yurtdışından genelde zarflı paket geldi bana şimdiye dek, ilk kez kutulu yurt dışı paketim oldu muahaha)
aşkım: hollandadan mı ne gelmiş
ben: -meraklı bakışlarla kutuya yapışıp bakaraktan- aaaa ayşe göndermiiiiişşş muahaha

ayşecikle uzun süredir tanışığız, 2008’den beri. burda blog tanıtımını da yapmıştım vakti zamanında. o zamanlar blogcu.com’da yazıyordu şimdiyse blogspot.com’da ama gizli gizli çiziktiriyor o, yani herkesi kabul etmiyor blog’una, sadece seçilmişler eheheh ^-^

meraklı blogdaşlarımı daha fazla çatlatmadan ayşeciğin paket içeriğine geçmek istiyorum çünkü ben dahil her blogcu kadın bu tür şeyleri merak eder biliyorum muahaha

ayşecim öncelikle yazın çok güzel söylemeden geçemeyeceğim, benimki gibi çivi yazısı olmayan yazılara bayılıyorum niohoho mektup içeriğin yanaklarımı kızarttı bunu da söylim, ben her ne kadar atılgan kurt ya da çevik bir çekirge gibi algılansam da utangaç biriyimdir ve hakkımda beklemediğim zamanda bir övgü alırsam inanılmaz utanırım kızardım aslında zayıf bir noktamdır bu ama nedense yazayım dedim, amaaaaan üç günlük dünya ya n’olcak söyledim gitti işte muahaha yazdıklarını ve hakkımda düşündüklerini kalbinin güzelliğine veriyorum canım, çok teşekkür ederim.

hala paket içeriğine geçmedim di mi? niohoho tamam şimdi başlıyorum :muckçiçek:

hediyeler için facebook sayfamda yaptığım yorumu burda da paylaşıcam: o kadar cici şeyler göndermişsin ki canım benim.. birde hediyelerin birkaç tanesi tam isabet olmuş 😉 kızımın odası için almak istediklerimin aynısı, sanki içimi okuyup seçmişsin hediyeleri ddk3 özellikle hello kitty tokalar, pembe takı kutusu ve pembe resim çerçevesi hehey smile ikon hastası biri olarak o yapışkanlı smile kağıtlara da bayıldım heart  pembe tulumsa çok şirin, kız bebek kıyafetleri hep bu kadar bıcırık olmak zorunda mı yawf ❗ pembe boncuklu kutuyu kızımın minik tokalarını koymak için kullanmayı düşünüyorum, vintage pembe resim çerçevesi de onun minik odası için tabi 🙂 başlığa adını veren porselen hollanda takunyası anahtarlık da çok hoş bir hollanda hatırası oldu benim için 😉 çilekli kolyeyi ise “minik çilek” anne çileğin kafadan olursa çok sevecek bence :çiçek:

kızlarımızın evlendiği günü ve daha sonrasını da görene dek arkadaş kalmamız dileğiyle, arkadaşlığımız hiç bitmesin melek yüzlüm..

hollanda takunyası :))” hakkında 4 yorum

  1. hihihih :))
    Bende burda post yaptigin icin cok mutlu oldum. senide mutlu edebildim diye mutlu oldum. Guzel gunlerde kullan ve kullansin minik cilegimiz.
    Yazinin son kismi icin de kocaman bir amin diyorum , insallaaah! :))

  2. kızlarımızın evlendiği günü ve daha sonrasını da görene dek arkadaş kalmamız dileğiyle, arkadaşlığımız hiç bitmesin melek yüzlüm..
    ama ben duygulandim simdi .. Rabbim agzinizin tadini bozmasin insallah hersey dilediginiz gibi olur;)
    Hediyelrini guzel gunlerde kullan cilekli sut abla 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir