koton metrocity mağazası şikayetim

koton metrocity levent istanbulkoton metrocity mağazası şikayetim İstanbul Levent Koton metrocity mağazasından alışveriş yaparken dikkat edin arkadaşlar. İndirim reyonundan 9 lira verip aldığınızı sandığınız kazağa, kasada 50 lira ödeyip, mağazadan kazıklanarak ayrılabillirsiniz. geçen ay reyonlardaki barkodlar indirimli olarak düzeltilmemiş, bugün gittim hala 14 liralık ürün kasada 49 lira, 19 liralık ürün kasada 40 lira çıkıyor. ve bu 50 liralık, 40 liralık ürünler, HEPSİ %70 indirimli yazan reyonda, indirimli ürünlerin arasında şanssız alıcısını bekliyor. bu ürün gibi şaşırtmaca / kandırmaca  onlarca ürün var. işin en laçka bulduğum kısmı ise, mağazada dilek/şikayet formu veya kutusu yok bu 1, 2.si ve daha önemlisi; karşıma müdür diye çıkan adamın tüm bunlar tarafımdan anlatıldığı halde “ürünler karışmış olabilir”  gibi basit “öylesine açıklamalar” uydurması oldu. halbuki indirim reyonundan aldığım ve kasada 3-4 katı çıkan ürünlerin hepsi %70 indirimli ürünlerin arasındaydı. markafonide dahi indirimli satın alınan, geçmiş sezon ürünleri çoğu..

peki şimdi sadede gelelim.. özellikle istanbul 1.leventte bulunan, koton metro city mağazasından alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz? öncelikle kasadan ayrılırken fişinizi mutlaka kontrol edin! ürünleri tek tek aldığınızı sandığınız fiyattalar mı diye kontrolden geçirin! normalde ben kontrol ederim, BİM alışverişimden sonra bile hemde. ancak o gün bir kadının cüzdanı çalınmıştı mağazada ve mağaza müdürüyle tartışıyordu bu yüzden. mağaza müdürü eli kolu bağlı kadını avutmaya çalıştı. mağaza kameralarına bakmayı bile kadının dayatması sonucu akıl edebildi. biz de birkaç müşteri hem kasadan aldığımız ürünleri geçirdik hem de bu trajediyi seyrettik. benim acelem fevkalade fazla olduğundan ve aklım o polemik esnasında karıştığından fişi ve ürünleri kıyas etmeyi unuttum haliyle aceleden ve dalgınlıktan!

bu arada bugünkü gitme sebebim geçen ayki koton indirim günleri alışverişimde, indirimli aldığımı sandığım 3 ürüne 3 katı fazla ödediğimi TESADÜFEN nerdeyse bir ay sonra fişi incelerken görüp, Allah’tanki fişimi ve kredi kartı slibimi atmadığım için iadeye gitmem dolayısıyladır. yoksa bir daha Levent Koton mağazasına adım atmayı asla ama asla düşünmüyorum.

koton metrocity mağazası şikayetim” hakkında 5 yorum

 1. canım aynısı benim de başıma geldi ama ne yazık ki ben slibimi atmıştım :(( o yüzden iade yapamadım :((

 2. olabilir ben de kasiyerlik yaptım, reyoncular unutabilir ya da gözünden kaçırabiliyor etiketleri sökmeyi ya da vurmayı..
  sürekli olarak birşeyler indirime girip çıkıyor büyük mağazalarda…
  siz akıllı olacaksınız, fişinizi alışveriş sonunda kontrol edeceksiniz..
  sonra buradan firmaları karalama yazısı yazmayacaksınız öyle..
  bir bakıma gıybettir bu da geniş düşününce..
  zaten büyük firmaların çoğu düzeltiyor, hatta siz haksız olsanız bile ses çıkarmıyor düzeltiyor marka imajını zedelememek için
  nasılsa %70 indirime girmeden önce %100 bindiriyorlar..

 3. Merhabalar ben İzmir Caddesi Koton mağazası’nın düzenli müşterileri’nden biriyim.
  Ve bir çok iş arkadaşım çevrem hep görmektedirki;
  Koton gibi kurumsal bir mağaza’nın Nasıl olurda Klimasız olur?
  İzmir Caddesi Koton Mağazası’nda Yaptığım araştırmaya göre Giriş kat Bayan Reyonu’nda;Sadece 1 klima ve yetersiz,Alt kat Ole bölümü’nde ise 2 Adet klima bulundamkta ve alt katta oda sıcaklığı baz alındığı’nda yeterli görünmektedir.
  1)Dikkat ettim Müşteri WC’niz
  2)Müşteri için Oturaklarınız
  3)Müşteri’nin Yararlanması için Su İçme Bölümünüz ve Müdürlerinizin Müşterilere karşı güler yüzlü tavırları ve hassaiyetleri bulunmamaktadır.
  Bu Koton Şirketi için ne kadarda acı bir sonuçtur.
  4)Sorumlu Müdürlerinizin Kılık ve Kıyafet Disiplinine uymamalarıda beni ayrı bir düşündüren durumdur.
  Müdürlerin Müşterilere karşı Sert ve Labali tavrı beni ve oluşturacağım Müşteri Zinciri kitlesini oldukça etkilemiş kötü taraflarınızı elimden geldiği kadarı ile anlatacağımı ifade ediyorum.
  Personelleriniz’den, Yaka kartlarından aldğım isimlere göre;
  1)Fatma Hanım
  2)Erman Bey
  3)Oğuzhan Bey
  4)Leyla Hanım
  5)Osman Bey
  6)Ebru Hanım
  7)Ali Bey
  Bu Personellerin Müşteri ile ilişkileri hal ve hareketleri Üstün çalışma azmi gözümüzden kaçmamış ve bu personellerinize Koton AŞ.’ye teşekkürü bir borç biliriz.
  UNUTMAYALIMKİ EKSİKLERİNİZİ GİDERDİĞİNİZ TAKTİRDE PERSONELLERİNİZİN HOŞ GÖRÜ VE İÇTENLİĞİNDEN DOLAYI
  KOTON AŞ’YE OLAN YOĞUN İLGİYİ HERKESE ANLATACAM VE MAĞAZANIZIN DAHA SEÇKİN OLMASI’NDA BİR PAY SAHİBİ OLACAĞIM UMARIM SÖYLEDİKLERİM DİKKATE ALINIR. SAYGILARIMLA.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir