basın bülteni spam mailleri..

basın bülteni spam mailöncelikle bu bahsettiğim spam maillerin içindeki “basın bülteni nedir?” sorusunu açıklayayım arkadaşlar. beleşçi marka reklam servislerinin “sayın basın mensubu” ile başlayıp bir markanın yeni bir ürünü ya da hizmeti ile ilgili açıklamalarını içeren ve sonunda da: “bilgi ve görsel ektedir, dikkatinize sunarım, saygılar” ile biten spam maillere “basın bülteni” denir arkadaşlar.. bedavacılardır, beleşçilerdir. yani en sevmediğim işbirlikçi türlerinden. niye ben diğer reklamlardan para kazanırken senin reklamını beleşe yapayım di mi ama? var mı öyle yağma? akıllarınca basın mensubu deyip gaza getirecekler beni, ben de kendimi bir halt sanıp bunların basın bülteni adı altındaki reklamlarını bedavaya yayınlicam blog’umda. yok öyle üç kuruşa beş köfte. gerçi bunlar üç kuruşta vermiyor.

bu basın bültenlerini kimi blogcular yayınlar kimi blogcular yayınlamaz konumuz bu değil. hani yayınlanabilir de yani. gayet güzel içerik ve görselleri bulunur çünkü her basın bülteninin. site güncelleme açısından sitelerimde sadece basın bültenlerini yayınlasam, başka hiçbirşey yazmama da gerek kalmaz. her gün ama her gün o kadar fazla basın bülteni geliyor ki mail kutularıma. artık bıktım diyorum, imdat yani!

basın bülteni spam mailleri..” hakkında 4 yorum

    • sorma ..adidas, miu miu derken geçenlerde louis vuitton basın bülteni gelmesin mi Neşe 🙂

    • listeden çıkmak kolay aslında Kübra unfollow linkine tıklayabilirsin.. ben tek tek uğraşmak derdinden çıkamadım ya listelerinden bu zamana kadar :p

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir