sevgililer günü bahane hediyesi şahane

eşimle evliliğimizin ilk sevgililer günüydü bugün. daha önceden de 6 yıla dayanan bir birlikteliğimiz olduğundan sevgililer günü bahanesiyle hediyeleşirdik. hiçbir zaman “sevgililer günün kutlu olsun” tarzı konuşmadık ama :p yani sanki bugün rutin birgünmüşçesine geçerdi bayram havasında değil. kısacası 14 şubat sevgililer gününün çok fazla abartılı kutlanmasına karşıyız yani abartılı partiler, pahalı restaurantlarda yemekler, riya/gösteriş dolu davetler vs. gibi.. ancak biz zaten birçok günü hediyeleşmek ve birbirimizi mutlu etmek için fırsat bilen bir çift olduğumuzdan bugünü de kaçırmıyoruz denebilir. sevgililer günü hediyesi verene kadar yılın belkide bir-iki ayı eşime hediye veriyorumdur misal niohoho hediyeleşmeyi seviyorum hatta sevdiğim erkeğe hediye vermek beni daha çok mutlu ediyor. peki çilekli süt yılbaşı kutlamıyor da neden sevgililer günü kutluyor?? işte mazeretim.

gelelim bugün için dünden yaptığım planlarıma. bu akşam için beyaz fırın pastanesinden online sipariş ettiğim şeker hamurundan sevgililer günü butik pastamın 15 şubatta gönderilebileceğini öğrenince iptal ettim :w 2 gün önceden sipariş etmek gerekiyormuş özel sipariş ile yapılan butik pastaları ama benim aklıma dün gece geldi böyle bir pasta yaptırmak :p ilk kez kocam için böyle özel bir pasta sipariş etmiştim.

sevgililer günü pastası

ama kısmet olmadı ona bu pastayı hediye etmek :/ üzüldüm baya açıkçası…. taa kiiiii; ben hüzünlü hüzünlü evde pineklerken hiçbirşeyden haberi olmayan kocam elinde kırmızı kalpli bir sevgililer günü pastası ve kırmızı bir gülle süpriz yapana kadar :)))

 sevgililer günü hediyesi

bu kocaman ayı da geçen hafta benim ona aldığım hediye muahaha çok beğendi ama gülmeyin yani ponpon

sevgililer günü

sevgililer günü bahane hediyesi şahane” hakkında 5 yorum

  1. yabiki kadinlarda ayicik hediye edebilir nevarmis efendim onlar sonra bi kenara koyar bizimde gozlerimiz senlenir :p yanliz ciftler evlenmeden once tanirlarsa birbirlerini evlendikten sonra pek tadi olmaz derler su yazin bana umut oldu :p yok oyle bisi degil mi ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir