trendyolda gold üyelik devri başladı!

trendyolda gold üyeliktrendyolda gold üyelik devrinin başladığını trendyol.com’da bugün kocam için aldığım terlik sonrası hesabımdan çıkarken “trendyol gold üyemiz olmak ister misiniz?” benzeri bir mesajı görünce anladım. 

trendyol gold üyelik nedir?

trendyol gold alışveriş deneyiminizi daha keyifli ve ayrıcalıklı kılmak için özel hizmetler ve avantajlar sunan özel bir programdır. trendyol gold, üyelerine özel etkinlikler, moda günleri, açılış ve galalar için davetiye kazanma şansı sunar. Ayrıca gold üyeler trendyol.com Müşteri Hizmetleri ile gerçekleştirecekleri tüm işlemlerde özel gold müşteri standartlarından yararlanırlar. Bunların yanında, gold üyelerimiz davet ettikleri arkadaşlarının ilk alışverişinden 10TL yerine 20 TL hediye çeki kazanırlar. gold üyelerimiz gün geçtikçe trendyol.com’da daha farklı avantajlarla ve sürpriz yeniliklerle karşılaşıyor olacak.

 trendyolda nasıl gold üye olunur?

trendyol gold üyesi olmak için trendyol.com üyeliğiniz boyunca belli bir tutar üzerinde alışveriş yapmış olmanız gerekmektedir. Belli bir tutar üzerinde alışveriş yapan üyelerimiz e-mail ve web sitemiz aracılığıyla bilgilendirilecektir. trendyol gold üyesi olmak için herhangi bir ücret ödenmemektedir. gold üyeliğe hak kazanan üyelerimizin, kayıtlı e-mail adreslerine gönderilecek davetiyedeki linki veya trendyol.com’da karşılarına çıkan anlık uyarıyı takip ederek üyeliklerini aktifleştirmeleri gerekmektedir.

sonuç olarak bugün itibariyle trendyol.com gold üyesiyim 🙂 bakalım ne kârım olacak bu altın üyelik olayından, zamanla göreceğiz. trendyol davetiyesi ve trendyol üyeliği için buraya tık tık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir