Moulinex Fresh Express kazandım :)

Fikri Mühim’in Başrolde Moulinex Var! yarışmasında en fazla yemek filmi ve o filmde yapılan yemekleri yazan 20 kişi Moulinex Fresh Express rendeleme ve dilimleme makinesinden kazanacaktı. Ben o akşam 70-80 tane filan buldum sanırım tam sayı aklımda değil ama benden çoooook daha fazla sayıda bulanlar vardı. 400 gibi mesela :p O yüzden ümidi kesip daha o gün film yazmaktan vazgeçmiştim :p Halbuki günler süren bir yarışmaydı bu fikrimühim & moulinex kampanyası.. o akşam bikaç saat içinde ne yazdıysam onlar yetmiş kazanmam için vay bee 😀 Kazananlar arasında şuan o aşırı yüksek rakamlı yemek filmi yazanları göremiyorum :p Sanırım jüride elendiler (kafadan film sallayanların veya yemekleri sallayanların vs. yazdıkları filmler geçersiz sayılacaktı çünkü)

moulinex fresh express kazananların tam listesi:

moulinex fresh express kazananlarHem göz hem damak zevkinize hitap eden Başrolde Moulinex Fresh Express Var yarışmamız sona erdi. Jüri’nin değerlendirmesi sonucu yarattıkları “film-Moulinex Fresh Express’le yapılabilecek yemek” ikilileri ile FikriMühimlerimiz: FM izelA, FM nexa, FM sinemsizlik, FM tulipotto, FM filozofiye, FM berrinsun, FM midori, FM cileklisut, FM kduso, FM tulip59, FM besra, FM gamzeak, FM metem, FM ebrolm, FM GOGO, FM suleybe83, FM nezo_b, FM EmsalOrhan, FM posedion78, FM demetercan bizden birer Moulinex Fresh Express ve üçer sürpriz film kazandılar. Kendilerini tebrik ediyoruz.

Moulinex Fresh Express kazandım :)” hakkında 7 yorum

  1. tebrik ederim, ben bu makinadan cok istiyorumm yaaa.. bende katildim ama cok film bulamadim maleseff 🙁 kullandiktan sonra yorumlarinizi paylasirsaniz cooook sevinirimm.. gule gule kullanin..

    • mutlaka paylaşıcam canım severim zaten kullandığım eşyalar hakkında yorum yazmayı 🙂 teşekkür ederim.

  2. Geri izleme: moulinex fresh express vs. speed slicer | Bir Kafadan Her Ses

  3. Geri izleme: teşekkürler Fikri Mühim & Moulinex | Bir Kafadan Her Ses

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir