yenimoda.com alışverişim

yenimoda.com alışverişim diyorum ama bu yenimoda.com‘dan yaptığım 8.alışveriş niohoho bugün 9.sunu da yaptım üzerinize afiyet keseme de bereket ❗ bu arada 3 gün içinde kargo yaptılar ürünleri, şaşırdım  korkunç  ve tabiki sevindim  ponpon  bir private shopping alışveriş sitesine göre oldukça hızlı kargolandı kıyafetlerim. sanırım stoklarında vardı bu ürünler.

8. yenimoda.com alışverişim

burdaki kıyafetleri kombinlemek benim için büyük zevk olurdu ancak malum artık evli bir bayanım bu nedenle resimlerimi fazla yayınlamak istemiyorum blog’umda. kötü niyetli insanlar çok internette, burnunun ucu gözükse onu alıp montajlayıp maymuna çevirebiliyor bu şarlatanlar. biraz bu yüzden biraz da eşim istemiyor o yüzden sgr özellikle genç kızlar kıyafetlerini üzerlerinde kombinleyerek blog’da yayınlamasın derim.

armine tesettürden daha önce ipek eşarplar dışında bir aksesuar veya kıyafet almamıştım. bu armine etek 122.9 tl.sından 34.9 tl.sına düşmüştü. armine eteğine bayıldım. ara boy ancak düşük bel olduğundan diz altı elle binici çizmemle harika olur. anymore krep bluz kesinlikle en çok beğendiğim parça oldu. 72.5 tl.sından 28.9 tl.sına düşmüştü. mısra lacivert gömlek ince kemeriyle çok zarif, önündeki fırfırlar ve tüllerse zerafetine zerafet katmış. mısra gömlekte 59.9 tl.sında 22.9 tl.sına düşmüştü. ben bedava aldım ama ayıptır söylemesi hediye oldu yani birazcık niohoho

yenimoda.com’a üye girişi yapmak için tıklayınız (üye olun arkadaşlarınızı da üye yaparak bir sürü indirim kuponu kazanın şinanay )

yenimoda.com’u şahsen ben çok sevdim. gerek tesettürlülere göre kıyafetlerin bulunduğu Türkiye’nin ilk kapalılara uygun private shopping alışveriş sitesi olması sebebiyle, gerekse arkadaşlarım sayesinde kazandığım indirim kuponlarının çığ gibi büyümesi nedeniyle lovelove hemen hemen kapalı-açık tüm bayan arkadaşlarımı yenimoda.com’a üye yaptım ve yarısından fazlası alışverişe başladı bile! şakşuk  

yeni moda’ya üyelik için tıklayınız (üye olun arkadaşlarınızı da üye yaparak bir sürü indirim kuponu kazanın şinanay )

yenimoda.com alışverişim” hakkında 3 yorum

  1. Size birşey sormak istiyorum..Ben de yeni modaya üyeyim ve hep takip ediyorum..Arkadaşlarımı davet edip sizin gibi indirim kuponu kazanmak istiyorum fakat az önce çok uğraşmama rağmen davet olayını beceremedim. Önce tek tek davet ettim ilk yöntemle, arkadaşlarım mail falan gelmedi dediler. Sonra da face de bir grupta paylaştım, bilmiyorum oldu mu??? Siz nasıl davet yolluyorsunuz, yardımcı olabilir misiniz?

    • Zehracım ben de senin yaptıklarını yapıyorum arkadaştan arkadaşa fark var şimdi. benim davet ettiklerimin hepsi üye oldu ve alışveriş yaptı misal 🙂 farklı olarak bir de sitemde linki yayınlıyorum bu yani 🙂

  2. Merhaba, Kapalı bayan elbiseleri konusunda çok güzel çalışmalarınız var. Umarım sürekli bu paylaşımları sergilersiniz.
    Saygılarımla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir