orjinal pembe maske

orjinal pembe maskeartık benim de orjinal pembe maskem var oleyy 😛 bi ara grupfoni‘ye üye olmuştum, grupfoni’ye davet ettiklerimden üye olan arkadaşların yaptığı alışverişler sonucu ne ara biriktiyse indirim kuponlarım varmış ❗ ben de hediye kuponlarımın tarihi geçmeden değerlendireyim dedimm ve orjinal pembe maske fırsatından iki adet şeklinde yararlandım geçenlerde. artık ne kadar orjinal bilmiyorum ortalık pembe maskelerden geçilmiyor  böööğğğ  orjinal ve bandrollü tele sipariş’in sattığı maskelerden demiş “grupfoni.com” ama bakalım..

orjinal pembe maske cildi yeniliyor ve pürüzsüzleştiriyormuş. benim yüzümde sivilce, kızarıklık veya akne vs. yok hatta bebek gibi bir cildim olduğu söylenir. ama yine de aldım şu meşhur pembe maskeyi. bakalım kullandıktan sonra etkisi nasıl olacak 🙂 pembe maske yorumlarımı eklerim daha sonra. grupfoniye üye olarak günün fırsatlarına göz atmak isterseniz tıklayın.

Pembe Maske Nedir?

Son zamanların en popüler cilt yenileme ürünü olan pembe maske bir çok ünlü tarafından da yoğun olarak kullanılmaktadır. Yüzdeki kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermede kullanılan yüz maskesi ve inceltici, selülit giderici olarak kullanılan vücut maskesi olmak üzere iki farklı ürün mevcuttur.

Her iki ürün de minimum beş seans olarak uygulanmakta ve cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısı arttırılabilmektedir. İç ve dış etkenlerin ciltte yol açtığı yaşlanmayı önleyen pembe maske yağ ve nem dengesini düzenleyerek gençlik iksiriniz oluyor. Pembe Maske havanın mevsimsel değişiminden kaynaklanan zararlı etkileriyle ciltte oluşan nem kaybı, pullanma, hassasiyet, kızarıklıklar gibi sorunları yok ediyor. Yüzünüzdeki ve cildinizdeki su, vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak tazelik ve canlılık kazandırıyor.

 

Pembe Maske Kullanımı

Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız. Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürünüz. 30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra kalıp halinde yüzünüzden çıkarınız.

Bu uygulamayı beş gün süre ile her gün gerçekleştiriniz. Cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısını 30 güne kadar çıkartabilirsiniz.

orjinal pembe maske” hakkında 5 yorum

  1. Geri izleme: pembe maske yorumlarım | Bir Kafadan Her Ses

  2. Geri izleme: pembe maske yorumları | Bir Kafadan Her Ses

  3. Geri izleme: pembe maske şikayet | Bir Kafadan Her Ses

  4. Geri izleme: pembe maske işe yarıyor mu? | en son modayla en trendy sen ol

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir