Brillant Home Perde ve Bellona Mobilya alışverişim

Bugün Modoko mobilyacılar ve Keyap dekorasyon ürünleri çarşısındaydım. Keyap’ta ne zamandır üzerinde düşündüğüm perde modellerinin son haline karar verdim sağolsun Brillant Home satış danışmanı Ayhan bey çok yardımcı oldu gerek modelleri seçerken gerekse rustik ve fon perde alternatiflerine göz atarken. Satıcının değil tamamen benim lehime olacak seçimler yapmamı sağlaması, mağazanın satış odaklı değil müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığının en önemli göstergesi. Bu nedenle Keyap’taki Brillant Home mağazasını perde diktirmek isteyen herkese öneririm. Özellikle Ayhan bey ile görüşsünler tüm ev için dikim yaptırırsanız fiyatlarda da baya bir indirim yapıyor. Üstelik bu ay 900 tl üstü alışverişe 6 kişilik kütahya porselen yemek takımı hediye ediyorlardı. ben 4000 tl.lik alışveriş eden (üstelik baya da bir indirimli fiyat bu muahaha ) biri olarak 2 tane kaptım normalde kampanya birleştirilemiyor ama ağlamayana meme yok işte muahaha perdelerim daha bugün yeni dikilmeye başladığı için şuan fotoğraflarını ekleyemiyorum..

Gelelim Modoko macerama pöff

bellona mobilya anfora yatak odası takımı

reform ultra ortopedik stress serisi yatak

bellona mobilya karen koltuk takımı
Modoko’da Bellona Mobilya’dan aldım koltuk takımımı, yatağımı ve yatak odası takımımı. Yatak odasını ve yatağı tabiki bizimkiler aldı maksat adetlerimiz yaşasın niohoho Akdeniz Mobilya’da da (Modoko Bellona Mobilya) Mehmet Akgün bey çok yardımcı oldu sağolsun. modoko bellona hakkındaki sonradan anlaşılan gerçekleri okumak isterseniz tıklayın 🙂 Yatak no stress alacaktım ki reform ultra yatak daha iyiymiş onu bir övdü bir övdü ona yönlendirdi. Koltuk takımı Karen lüks takım aldım serra yenitaş krem kumaş/krem deri renginde. Yastıklarında lame desenler var bu da krem ve lame fon perdesine sahip salon perdelerimle tam uyum demek. Rustiklerim parlak gümüş rengi ucundaki toplar kristal o da avizelerime ve koltuklarıma uygun oldu. Şimdi salonda bir eksiğimiz kaldı o da masa sandalye ve ortadan biraz küçük bir konsol.. Yalnız şunu söylemek isterim ki gerçekten Modoko Bellona mağazası müşterisine değer veriyor modoko bellona hakkındaki sonradan anlaşılan gerçekleri okumak isterseniz tıklayın 🙂 pazarlık yapmak için şekilden şekile girdim baya da bir indirim yaptırdım hep yüzüm gülsün diye (pazarlık yaparken suratım baya ekşiydi gayri ihtiyari çünkü fiyat bütçemizi baya bir aşıyordu niohoho ) yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptılar. Satış danışmanı Mehmet bey’de oranın sahibi de çok yardımcı oldu Allah razı olsun onlardan modoko bellona hakkındaki sonradan anlaşılan gerçekleri okumak isterseniz tıklayın 🙂  HERŞEY SATANA KADARMIŞ..

Birde bugün hava daha mı sıcaktı ne terlemeyen biri olarak eve girdiğimde sucuk gibi terlemiştim de :::p Çok bunaltıcı bir hava var bugünlerde.. Ramazan-ı şerif gelmeden şu dışardaki işlerimi bitirmem şart yoksa işleri bitireyim derken, oruçlu oruçlu işler beni bitirir bu havada muahaha

Brillant Home Perde ve Bellona Mobilya alışverişim” hakkında 5 yorum

  1. Fistikim ne güzel telaslar bunlar yahu!! Aaah gençlik ahh =P Bence yine de her sey tam olsun diye strese girme, ben sonradan ise yaramayacak bir sürü sey aldigimi farkettim. Zamanla içine sindire sindire al bazi seyleri, aceleye getirme, yeni evinde yasamaya basladikça neyin daha lazim, neyin lüzumsuz oldugunu daha iyi anliyorsun. Sen bol bol paylas bunlari, merakliyimdir ev düzme konularinda 🙂 öperim!!!

    • Evet Zeynepçim aynen öyle geçen gün cıvıl cıvıl mutfak gereçleri, tablo ve cam eşyalar satan bir mağazaya girdim tam alışverişten kendimi kaybetmiştim ki sepetime baktığımda ne kadar gereksiz parçalar olduğunu gördüm muahaha Zaten eşyalar yerleşmeden bu tür şeyler alsan da sonra yakışmayabiliyor. Allah’tan böyle güzellikleri görünce bi süre aklım gitse de kısa süre içinde sonra kendime gelebiliyorum muahaha

  2. Geri izleme: Modoko Mobilya Fiyatları » Yeni Dekorasyon » Ev bahçe banyo mutfak dekorasyonu

  3. Geri izleme: Modoko Mobilya Mağazaları » Yeni Dekorasyon » Ev bahçe banyo mutfak dekorasyonu

  4. Geri izleme: modoko bellona | Bir Kafadan Her Ses

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir