ve gelinlik de tamam..

aslında tamam değil de işte en azından bugün bir adım atmış oldum ileriye doğru 🙂 gelinliğimi stilistimle beraber oturup konuştuk fiziğime ve tarzıma en uygun gelinliği kararlaştırdık. üzerinde oynaya oynaya stilistimin de tavsiyelerine kulak tıkamadan bir gelinlik çizdirdim ve sanırım çok güzel olacak. fiyatlar uçmuş oha filan oldum kızdım üstelik ben satın da almayacağım gelinliği ne satın alıcam giyemedikten sonra. pazarlıkla mazarlıkla 500 tl. filan indirim yaptırttım üstelik gelinlik aksesuarları da ayrı fiyatmış sonra öğrendim. onları da pazarlık yaptığım fiyata kattırdım valla bütçem bu ok.se anlaşalım dedim. türban bağlamayı da ona yaptırıcam muahaha oha lan ne yüzsüzüm haaa muahaha Allah müstakbel kocamın kesesine bereket versin bonuskafa

neyse umarım sıkı pazarlığıma ve umut ettiğime değer çünkü eğer beğenmezsem büyük hayal kırıklığı olacak ve başka gelinlikçi ayarlamam da zor nikaha sayılı günler kaldı çünkü. bu arada eylülde evleniyorum duyduk duymadık demeyin filan yani hahayyt dua edin ve bana şans dileyin hem gelinliğim güzel olsun hem de nikah sonrası hayatım :muckçiçek:

ve gelinlik de tamam..” hakkında 4 yorum

  1. tatlım uğradım ama fiyatları çok yüksekti bütçeme uygun değildi anlayacağın 🙁

  2. Hazirliklar hem telasli hem heyecanli hem masrafli olur ama bu anlarin tadida baska olur 🙂 Rabbim islerinizi kolaylastirir insallah.

  3. sağol Ceyda’cım ama bir tarafı tamamlamadan yaptığımız diğer tarafta sorunlar çıkıyor nasıl toparlayacağız bilmiyorum dualarını esirgeme canım..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir