çekemeyen anten taksın

çekemeyen anten taksınevet biraz klasik oldu ama aynen öyle “beni çekemeyen anten taksın”

bazı cibilliyetsiz varlıklar yine blog’uma yorum bırakmaya başladı. öyle karakter yoksunu ki bu köpekler, ne sitelerinin ismini verebiliyor ne gerçek mail adreslerinin. isimleri bile sahte. çünkü böyle yaptıklarında yasal yollardan ağızlarına osura osura sıçacağımı iyi biliyorlar. çok s.kimde olmadıklarından IP ile yer tespit ettirmiyorum ama eğer kafamı bozmaya devam ederlerse soluğu savcılıkta alıcam ve hangi fare deliğinden yazdılarsa bana yazdıkları boktan yorumları kendilerine yediricem. bu böyle biline.

Benim ne tesettürümü, ne hayatımdaki seçimleri ne de ailemi hiç kimse eleştiremez. Ben kendimi herkesten fazla eleştiriyorum. Özsaygım, özgüvenim ve özeleştiri yeteneğim yüksek. Kimsenin yapay desteğine, saçma sapan ıvır zıvır tırı vırı vikviklerine ihtiyacım yok. Bana hakiki dost olarak rabbim yetiyor çok şükür. Eleştiriye açığım, ancak; yapıcı ve iyi niyetli olursa. Kıskançlık, fitnecilik ve hasetlik duygularıyla yazıldığı bariz belli olan eleştiriler aklı selim insanlarca hakaretten başka birşey kabul edilemez.

Hem ne demişler? DİNİME KÜFREDEN MÜSLÜMAN OLSA.. 

not: antenleri benden hediye. yeter ki yüreklerindeki kıskançlık ve fesatlık pisliklerini benim çevremden uzak tutsunlar.

çekemeyen anten taksın” hakkında 2 yorum

  1. internette gezinirken blogunuza rastladım. geçmiş yazılarınızı okuya okuya devam ediyordum, tesettürden bahsedişiniz, eleştirileriniz hoşuma gitmişti. ama duymaktan bile utanç duyduğum kelimeleri sizin gibi islami değerlere uygun yaşayan bir kişiden duymak beni yorum yazmaya itti. yanlış yapıyorsunuz , hiç bir hanımın (sadece müslüman edepli bir kadının demiyorum ) evet hiç bir hanımın ağzına bu gibi kelimeler yakışmıyor. şimdi lütfen yukarıdaki paragrafı benim için sarfetmeyin , değil kıskançlık bir eleştiri bile değil bu yazdıklarım. sadece bir müminin diğerine uyarısı diyelim. sadece ‘doğru mu acaba bu söylediklerim ?’ diye düşünmeniz benim için yeterli. tekrar girip cevabınıza bakmayacağım , bir tartışma ortamı yaratmak değil amacım zaten aylar öncesinde yazılmış bir yazı . “Sizden herhangi biriniz bir kötülük gördüğünde onu eliyle değiştirsin. Eğer buna güç yetiremezse diliyle değiştirsin. Buna da güç yetiremezse kalbiyle (buğz etsin). Bu ise imanın en zayıf mertebesidir.” bu hadis-i serifi düstur edindim eminim beni anlayabilirsiniz. selametle kalın , Allah cc. yardımı ve bereketi çekirdek ailenizin üzerine olsun 🙂

    • uyarın için sağol Büşra. ismin ne kadar doğru bilmiyorum ama öyle yazdığın için öyle hitap ediyorum 🙂 küfür konusunda haklısın ama ben sinirimi böyle atabiliyorum 🙂 aksi halde beni sinirlendirenlere daha kötü şeyler yapıyorum. şimdilik idare ediyorum bu şekilde anlayacağın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir