facebook geldi müslümanlık gitti

direkt konuya dalıyorum çok işim var hemen yumurtlayıp gidicem niohoho arkadaş ben anlamıyorum dıştan bakıyorsun namazında niyazında, üstelik bir cemaate bağlı, saygıda kusur etmeyen, nazik mi nazik kibar mı kibar ve hakikaten “beyefendi” diyebileceğin bir insan, facebook ve benzeri sitelerde kendini kaybetmiş. bulgarından tut, msnde kontör karşılığı göt meme gösteren kızlara kadar her bi açık göt listesinde. hadi diyorsun bunları bi azmışlık anında eklemiştir öyle kalmıştır bir bakıyorsun ki o profillerin her birine girilmiş, albümlerdeki tüm dekolte, minili ve “sevimli” fotoğraflar beğenilmiş ve hatta yorumlar yapılmış.

konuyu kısa tutmakta yarar var çünkü bunun derdini çekmeyen yok günümüzde, herkes konuya aşikar ve eminim şimdi birilerinin kalbi sızlayacak bu dediklerimden kendi yaşadıkları acı deneyimleri hatırladıklarında.

kısacası siz siz olun “her sakallıyı müslüman sanmayın”..

yok abi ben Allah’ın sevgili kuluyum yağmurdan kaçarken doluya tutulacaktım nerdeyse. vallaha da bu gidişle köyden koca alacam ahada buraya yazıyorum muahaha muahaha muahaha

facebook geldi müslümanlık gitti” hakkında 4 yorum

  1. Onların niyetlerine baksan, güya o yaptıkları şeylerle islamı yayıyorlar, geniş kitlelere benimsetiyorlar! Gerçek şu ki geniş kitlelere sadece kendilerini tanıtıyorlar islamı değil. Çoğunluğu kendi anlayışlarına göre iyi niyetle yapmakta. Çünkü şeytan onlara bu işi güzel gösteriyor, islama hizmetmiş gibi gösteriyor. Onlar da aptal aptal yiyor. Zamanlarını bomboş şeylerle geçirerek büyük israfta bulunduklarını anlayamıyorlar. Muhakkak bilmeyerek, şeytanın vesveseleri ile bunu güya islama hizmet için yapıyorlar ama sonuçta yapılan şey islam dinini kötü, şer, abes ve günahlı web işlerinde çevre edinmek için alet etmektir. Bu işlerin islam dinine hizmetlerle uzaktan yakından ilgisi olmadığı gibi bulaşana sadece ve sadece zarar verir o kadar. Allah rızası için bir daha düşünsünler vazgeçsinler derim.
    Ayrıca bazı çevrelerden bu tiplerin barlara dahi gittiklerini duymaktayım. Kendilerini zamanın keşif keramet sahibi evliyaları gibi görüyor olmalılar herhalde. Hani o bataklara girip insanları kurtaracaklar ayakları.. Oralardan önce kendi sülaleleri ile uğraşsınlar, kendi mahalle kahvelerindeki insanları kurtarsınlar. Eğer amaçları gerçekten iman kuran hizmeti ise.

  2. devletli, hay sen çok yaşa çok ortak yönümüz var seninle.

    gulcan, yok be gülüm biliyorum da hani köyden kız alınırdı ya eskiden temiz olsun diye.. ordan öyle esti işte 🙂 şimdinin köydekileri de azmıştır eminim 😛 Allah razı olsun duan için, amin cümlemize inşaallah.

  3. Geri izleme: bi koşu gezdim geldim | Bir Kafadan Her Ses

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir