Gece Gece Üzdüler Beni :(

Samimi diyebileceğim bir arkadaşımla MSN geyiği çeviriyoruz az önce. Kız 2 senedir beraber olduğu çocukla nişanlı 2 aydır ve bir kaç ay sonra da evlenecek. Nişanlandığı çocuğu çok seviyor çocukta kızın üzerine titriyor maşallah. Eee bunda üzülecek ne var di mi?

Ben bunu hep söylüyorum ama söyleyince yobaz oluyorum. Kardeşim bir erkekle bir kadının “kanki” ya da bir diğer deyişle “kanka” filan olmasının mümkünatı yok! Dedim ya daha önce; “yaklaşmayın kanki canavarı var” “erkeklerle kızlar arasındaki farklar ve acımasız gerçekler” diye…

Bu safoş arkadaşım modern (!) bir bayan olduğu için erkek arkadaşlarıyla nişanlısı kızmasına rağmen çetir çetir çetleşmeye devam etmiş ki bundan benim de haberim yoktu, zira arkadaşlarıma ahlak ve sadakat konusunda çok nutuk okurum böyle konularda. Yani bir kız nişanlıyken yabancı bir erkekle MSN’de her türlü geyik çevirmesini benim aklım hafsalam almıyor. Bunu evli bayanlar (erkekler demiyorum çünkü onların ne yaptığını bir kendileri bir Allah bilir :D) bile yapıyor. Ateşle oynadıklarının farkında değiller. Yok yani karşısındakinin gülüşüne, fiziğine olmadı ne bileyim bir hoşluğuna gönlü kaydı mı insanın, ne sadakat ne muhabbet kalır eşler arasında. Aklı fikri o olur, onu düşünür en özel ve mahrem anlarında bile. Bunu çok yakın tanıdıklarım arasında da üzüntüyle görmüş biriyim ne yazık ki.

Bu kızda da aynı bu dediğim durum olmuş. Bir kaç ay sonra senelerdir tanıdığı ve O’na deli gibi aşık bir adamla yuva kuracak olan kız, “nişanlı olduğunu bile bile” ona sırnaşıp gönlünü çalan bir don juan (ki don juan ismindeki dengesiz hakkında bir yazı yazacağım en kısa zamanda)  kılıklı ile kaçmış 🙁  Gerçekten üzüldüm çünkü çocuğu da tanıyorum ve o da benim arkadaşımdı eski işyerimden, darmadağın olmuştur eminim, kızı çok seviyordu.

Siz siz olun evli ya da nişanlıysanız “masum bir konuşma, masum bir buluşma” demeyin, karşı cinsle geyiği kesin. Sonuç ortada, yarım kalan acıtıcı hikayeler..

Gece Gece Üzdüler Beni :(” hakkında 3 yorum

  1. şimdi ne demeli kii kınasak Allah vermeye başımıza gelir melir. en iyisi diyelim ki Rabbim böyle sınavlarla karşılaştırmasınnn. amin..
    ay kız şu an şu dakika içime taksim düştüüü özeldim yae taksimii…

  2. Ah çilegim bu tür seylere ben de çok sahit oldum… Allah akil fikir versin demekten baska diyebilecegim birsey yok. Hadi bunlar nisanliymis (demem o ki ortada ne çoluk var ne çocuk) Ama ben ne yuvalarin yikildigini gördüm bu yüzden, kaç senelik evlilikler bitiyor. Neymis, çagdas olmakmis, sosyal arkadasmis, kötü niyet yokmus falan filan. Valla böyle çagdaslik olacak, modernlik buysa, çag disi, eski kafa ve asosyal yasamayi tercih ederim. Duydukça üzülüyorum gerçekten, arkadasina da üzüldüm, yazik.
    Akil sir erdiremiyorum. Rabbim herkese akil fikir versin, dogru yoldan sasirtmasin.

  3. +Yani Tuğba varya bu konudan taksime atladın ya helal olsun ne ilham var sende be yafri.. işin gücün gezmek yemek yemek alışveriş yapmak, keyifçi oldun çıktın başımıza kızım yaa niohoho muahaha

    +Zeynepçim bana da en çok koyan bu zaten.. yani yapılan iş o kadar çirkin ve mide bulandırıcı ki bunun çağdaşlık, modernlik kılıfına sokularak yapılması beni çileden çıkartıyor. insanlar kendilerini kandırmak konusunda uzmanlar maşallah

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir