Önemsiz..

Önemsiz çünkü önemsiz kişilerin adı geçiyor.. Her zaman olduğu gibi önemsiz insanların adını vermeden bu yazıyı yazacağım. Aynen burda olduğu gibi. Ama ordakilerin adını şimdi vermek istiyorum o zaman vermediğime pişman oldum çünkü haksız duruma düşen ben oldum mal gibi.X dediğim saftirik Nesibe Yalınız ve “Y de blog camiasında adı Böcek olan “kız”?.. “20′li yaşlarda Akrep Burcu bir ayı” dediğim tipte Orjinal Delikanlı adındaki blogger vatandaş. Kendisi blog’uma isimsiz olarak müstehcenlik ötesi (gerçekten iğrenç) bir yorum yazmıştı. IP’den tespit edip kendisini bulmuş ancak teşhir etmemiştim. Yazdığı yorumu buraya yazmaktan utandığım için yazmıyorum. Ama o ben yorumunu ifşa etmediğim için kolaylıkla zeytinyağı gibi üste çıkmış ve blogger arkadaşların blogroll’ünde yerini almıştı. Halbuki ben yorumun ona ait olduğuna dair screenshot’u bile almıştım. Tabi kimsenin olan bitenden haberi olmadığı için bu a.salak herifin ne b.k olduğundan bihaber arkadaş listesine ekleyebildi O’nu. Bu arada yazıyı okudunuz mu? Bence okuyun.. Biliyorum komedilik bir senaryo ama bana bu senaryoyu yaşattı bu sidikliler valla sadece helal olsun diyorum..

Kısa bir post olacak bu. Sadece sessizce silmiş dedirtmemek için. Şimdiye kadar ne yaptıysam duyura duyura yaptım blog camiasında. “Birileri” gibi yüze gülüp, üstelik yapılanları taklit edip (bu tipler acayipte örnek alır daha doğrusu taklit eder beni haa) arkadan iş çevirmem mesela. Bu da öyle bir niyetle yazıldı..

Uzun bir süredir gözlemlediğim ve bana diş bilediğini artı birde dost görünmeye çalıştığını gördüğüm “kredisi tükenen” kişileri MSN’imden ve Face’imden sildim. Ben iyi niyetle yaklaştıkça, onlar azdı ve totoları da baya bi kalktı çünkü. İndirme vakti bugündür. İsterlerse onlar da beni silsin ve bu zoraki birliktelik artık bitsin. Zira beni fazlasıyla yormaya başladı.. Sildikçe rahatladım walla ne yalan söyleyeyim

Şimdi hakkımda diledikleri kadar konuşabilirler, önceki günlerde olduğu gibi. Ama daha fazla konuşsunlar artık, malzeme de verdim size ohh ne güzel. Konuşun da bolca günahımı yüklenin bana da sizin gibi hamallar lazımdı zaten. Bak ya keşke söylemeseydim şimdi söyledim diye hakkımda kötü de konuşmazsınız. Hep zıt gideceksiniz ya bana. Tüh, nasıl da unuttum.

Önemsiz..” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: Arıza Durumlara Rağmen.. | BİR KAFADAN HER SES

  2. Geri izleme: Arıza Durumlara Rağmen.. | Bir Kafadan Her Ses

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir