Günün Çorbası..

Dün gece bir yazı yazmıştım, nan dedim bunu yazdım ama son kez yine bi mail box’ımı ziyaret edeyim bakayım belki o kişiden bi mail gelmiştir ben de boş yere yazmış olurum o yazıyı. Yok o değil günlük burç yorumumda bugün birileriyle tartışabilirsiniz, başınızı ağrıtabilirler tarzı bişey yazıyordu ordan çaktım 😛 İyiki de bakmışım sözünü tutmuyor diye adına methiyeler düzerek (!) yazı yazdığım şahsiyet mail atmıştı. Hemencecik yazıyı bloğumun kara deliklerinden birine gönderdim, o neydi diyenlere de ben bişey yapmadım ki diyip muzur parmak uçlarıma ve klavyeme gözlerimi koca koca açıp şaşkın şaşkın bakarak bişeyi yapanı sadece zeka küpü insanların anlayabileceği bir şekilde açıkladım. Enerji bu, geliyorum demez mazallah.

Saat şuan kaç biliyo musunuz? 06:35…. Ve ben gece uykusu uyumadım. Ya bugün erken yatayım dedim rüyamda tuhaf imgeler gördüm uyandım. Uyandığımda günde 155 kere tuvalete giden babannemin o erkeksi sesini duyunca anladım ki beni uyandıran şey rüyamda gördüğüm imgeler değilmiş.. Ama bu yazıyı yazıp gidip yatıcam. Aslında markafoniye takılıyorum bugünlerde. Sabah 07:30′da başlıyor yeni kampanyalar. Tiyo vereyim; ilk 15 dk.da en ucuz ve kalitelisi bitiyor. (Bak bu iyiliği kimseye yapmam hee, tiyoma iyi davran) Ben de hazır ayaktayken giriyorum bakıyorum ne var ne yok diye. 30 tl. bedava kuponum var ya belki onu harcamak istiyorum bir an önce kim bilir 😛 Grendha terlikler ellerinde kalmamış mı ne, göndermediler. Bu yüzden bana 20 tl. hediye ettiler kendilerini affetirmek için. Geçen gün yanlışlkla yine aradılar bi 20 tl. daha geliyordu ama hadi dedim herşeyin bi hesabı var sen sen ol 1 kuruş bile olsa hak yeme. Arayan çocuk “kendimizi affettirmek için 20 tl…” der demez, “kardeş geçen gün başka bi arkadaş kendinizi affettirdi” dedim. Aferin bana umhah kendime coks coks.

PTT internet şubesine giriş şifresi talep ettim 1 ayda geldi. Onu da kağıttan okuyamadım. Adeta kağıtta şifre yok ama PTT müdürüne göre kağıtta şifre yazıyormuş ve büyüteçle bakılmalıymış. Aklıma taş devri efsanesi geldi o an. İlkellikten bi kurtulamadık.

Sevgililer gününde çok romantik ve aynı zamanda çılgın bir akşam geçirdik.. Demek isterdim.. Zamana yenik düşen kumrulardan mı olduk.. Hadi düşmanlarım da sevinsin biraz. Hayal kırıklığı doluyum. Daha evlenmeden ve sadece 4 sene olmuşken.. Düşündürücü. Ama bana nişan yüzüğü alıcak bu güzel. Di mi? Güzel güzel. Bu arada 15 Mart’ta 4.senemiz doluyor.

WordPress 2.9.2 is avaible! please beni yorma. Smile klasörünü kim yedekleyecek şimdi cute ftp’yi açıpta? Hiç kasamam valla, kal öyle bi süre daha.

Ben basın mıyım ya? Basın bülteni filan gönderip durmayın kardeşim. En son molfix’ten bir bey bana basın bülteni göndermiş çarşaf çarşaf. Lastikleri daha esnek olmuş molfix bebek donlarının. Nuxe ve Dermalogica da para talep etmemden sonra bülten göndermeyi kesti. Ne güzel makyaj malzemesi, bakım ürünü filan yollayacaklardı, tamahkar kız! gözünü para bürümüş! Neyse Avon’dan sonra bir Amerikan firmasına daha yardım ve yataklık etmemiş oldum bahaneyle. Öbür tarafta hesabım rahatlar bardağın dolu tarafı buda. Ekleme: Bak ya bugün de basın daveti adı altında Dermalogica’ya davet ettiler beni. Ah Zümrüt hn. ahh.. Tıs tıs tıs. Kendimi önemli hissettim ahaha.

Türk Telekom akşam 7′den sabah 7′ye kadar bedavaymış. Dün siftahı  yaptık. Anneannemi aradım Kastamonu’yu.. Ablam fix zaten her gün arıyorum. Koca bebeğimle de bikaç saati devirdik. Kontörsüz olduğumuz şu dönemde Allah senden razı olsun demek lazım Türk Telekom. Umarız kol boyunda bi fatura yemeyiz ama. Senin belli olmayan sağına soluna gül koyarım ben. Canım benim, umhah sana da.

Kuru ekmek, kuru gıda tüketmediğim halde az önce durup dururken hıçkırık tuttu ve sanırım birazdan kardeşimi uyandırıcam. Lanet bişeysin hıçkırık, seni sevmiyorum! Ayrıca hakkımda kim konuşuyosa lütfen sussun.

Ben gibi kız kurusu olan ablam mali müşavirlik stajını bitirmesine sadece 1 ay kala işten çıkacak mecburi istikametten dolayı. 1 aylığına muhasebe işi arıyor, tabi istenirse daha fazla da çalışır. Kendisi Uludağ Ünv. Maliye mezunu, orta derece ingilizce biliyor ve bekar. Türban problemi (!) yok. Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, faturalar cart curt dahası beni aşar. Bikaç yıllık deneyimi var, sanırım 6 yıl oldu belki de 7 tam hatırlamıyorum. Fiziken 90-60-90 değil ancak sevimli biridir. Fiziğe ve cilveye göre işçi alanların kapısından çok dönmüşlüğü vardır baştan söylim. Ciddi, disiplinli ve kuralcıdır. Tercihen ünv. mezunu arayanlardan değil kesinlikle ünv. mezunu arayanlardan iş istiyor.

Sevgililer günü Avon’da bi hareket oldu çok iyi oldu. Bugün son Avon siparişlerini veriyorum kampanya 2′nin. İlgilenenler iletiş’ten iletişimleşsin benle lütfen. Katalog isteyen avon sipariş sayfasından baksın anacım, yormayın yaşlı bünyemi.

Çorbada tuzum da olsun isterdim bir foto ekleyerek ama bu çorbada tatsız tuzsuz yavan oluversin bu seferlik.

Günün Çorbası..” hakkında bir yorum

 1. ”Günün Çorbası..” Konusunda 2 Yorum Yapılmış
  1.Zeynep A. demiş ki:

  February 18th, 2010 at 11:16
  çorba karisikmis biraz… ama kivaminda:) kolayliklar diliyorum!

  2.tugbatugba demiş ki:

  February 25th, 2010 at 17:18
  hemmen markofonimidir ne karın ağrısıdır onun siteye geziyo bag..
  ayrıca ptt işinede ne güldüm.. kıs yinede bayagı bir geliştirdiler öyle deme ama ama büyüteç haaa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir