"Müslümanlara Özel" Bir Site: Darunnisa

Darunnisa.com için müslümanlara özel deyince: “limango ve markafoniden alışveriş edenler müslüman değil mi aooowww” diye hobareyyy tarzı çıkışanlar girişenler filan olmasın, darunnisa biraz daha mütedeyyin kesime hitap edecekmiş onu dedimdi kızancıklar. 

Darunnisa.com’u benim adsense reklamlarının birinde gördüm bugün hemen adresi kopyaladım yeni bir tarayıcı sayfasına yapıştırıp siteye atladım meraklı bir melahat olarak. Çünkü tesettür markalarını %70′e varan indirimlerle satacaklarmış öyle yazıyordu reklam metninde. Ben de kaliteyi ucuza almayı seven tesettürlü olmasa da olmaya çalışan biri olarak (bknz-> tesettür sadece başörtüsü takmak mıdır, nedir) atladım tabi sazanvâri.

DârunNisa.com Nedir?
Seçkin markalara ait ürün ve hizmetlerin,
Kampanyalı olarak sınırlı sayıda ve sürede,
Cazip fiyatlarla satışa sunulacağı,
Davet usulü ile üye olunabilecek,
‘NiSALARA ÖZEL FIRSAT KULÜBÜ’ dür.

SenÖzelsin! Çünkü;
Tesettür Giyim, Muhafazakâr Tatil,
Hac / Umre, Kişisel Bakım vb. kategorileriyle
DârunNisa.com ‘un renkli, bereketli ve
fırsatlarla dolu dünyasına DAVETLiSiN!

demişler. E bana da üye olmak düşer bu durumda 🙂

EDİT: DARUNNİSA.COM ALIŞVERİŞ SİTESİNİ AÇMADI NE YAZIK Kİ.. ŞUANDA BLOG OLARAK HİZMET VERİYOR SADECE..

MARKAFONİ DAVETİYESİ İSTEYENLER TIKLASIN

LİMANGO DAVETİYESİ İSTEYENLER TIKLASIN

TRENDYOL DAVETİYESİ İSTEYENLER TIKLASIN

"Müslümanlara Özel" Bir Site: Darunnisa” hakkında 9 yorum

 1. Bedava.com u da görmüşsündür kesin, ???
  o da alışveriş sitesi aynı markafoni gibi. bedava da ürün veriyorlar alışverişlerde.

 2. Markafoniden alışveriş yaparak ve 2 hafta sipariş teslimi bekleyerek ama yine de siparişinin teslim edilmemiş birisi olarak diyorum ki lütfen insanlara eksik ve yanlış bilgi vermeyin, her iki yönünü de sunun yok sa sizde en az onlar kadar suçlu duruma düşersiniz.

  Daha fazla mağdur duruma düşmüş insana google de arama yaparak ulaşabilirsiniz.1 ay sipariş teslimi bekleyenler var malasef.
  http://www.sikayetvar.com/sikayetoku/k/481/f/14649
  Şimdiden teşekkürler.
  Deniz

  • Evet Deniz, aynı durum benim de başıma geldi (grendha ve missist kampanyasında) markafonide çok oluyor bu tür şeyler maalesef. Ben şimdiye dek 15 alışveriş yapmışımdır 2 kez başıma geldi ürün gönderilmeme olayı. Ama 40 tl. hediye çekini de kaptım bu tatsızlıktan ötürü. Geç gönderilme de ayrı bir sorun. Kampanya bitiminden sonra 15 gün içinde gönderiyorlar genelde. Bu çok geç bir tarih..

   Ama gene de içlerinde en iyisi de o hakkını yememek lazım, fiyat ve marka çeşidi bakımından markafoni 1.sırada bence.

 3. limango ve markafonidende alışveriş yaptım.kesinlikle tavsiye etmem.telefonlara bakmıyorlar.kafalarına göre ürün yolluyorlar. yerlerine gidiyim dedim.koşu bandı aldım.resimde gösterdiklkeri ürünle alakası yok. Allahtan önceden resmini kopya etmiştim.sonra kapmayna bitince resminide kaldırmışlar. kafadan başka bişiy geldi. paramı da alamadım.iade yolladım, ödemeli. hiç almamoşlar bile. geri geldi bana.. bu ataşehirin orada bi yerde.binaı buldum.bu sefer yukarı çıkamadım.güvenlikten dolayı. akıllı olun, dikkatli olun arkadaşlar.karşınızda muhatap olmayan firmalardan alışveriş yapmayın.

 4. Bu tarz sitelere ürün tedarik yapan bir site biliyorum oradaki fiyatların üzerine koyup satıyor markafoni, trendyolu vs inceleyin işinizi görür

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir