Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Cancağızlarım

Bi dört beş gün yokum yok olma sürecine girme günü olarak da gayri ihtiyari olarak ay tutulması ve berat kandili olan 05.08.2009 gününü seçmişiz.. auuuww unutmadan birde kardeşimin doğum günü olan gün bugün Doğum günü hediyesi almayı unuttum canım kardeşime halbuki her sene mutlaka çam sakızı çoban armağanı da olsa bişeyler.. Neyse Şarköy’e bi gideyim geleyim de belki yolda alırım bitanecik erkek kardeşime hediyesini 🙂

Blog’uma günde 1000 civarı bazen 1000′i geçkin kişi geliyor ama bu yazdığımı okuyacak olan birileri var mı bilmiyorum varsa da hepsinin kandilini gözlerinden öpüyorum Kur’an-ı Kerim okuyun, fatiha okuyun olmadı subhaneke okuyun ama  içten olun, ihlâslı olun, kafanızdaki tilkileri, saçma nefsâni gururuzu ve saçma sapan soru işaretlerini bi kenara bırakıp da samimi ve sıcak dua edin, fırsat bu fırsat günahlarınıza tövbe edin, tövbe edin, tövbe edin ve inşallah berat edenlerden olun, haa birde lütfen dualarınızda bizi de unutmayın.

Hadi bana iyi tatilleğğğrrrr..

(Bu arada âdâb markalı haşema aldım nan ben, bakalım Ayşe Arman’ın dediği gibi zulmün adı hakkat haşema mıymış P G.t baş açık gezmek özgürlük oluyo ya tabi, kapanmak sıkmış hanımefendiyi. Ama unutmasınlar ki bu dünyada Allah rızası için örtünmekten kaynaklanan sıkıntılar, cehennemde cayır cayır çatır çutur yanmaktan kaynaklanacak sıkıntılardan çok daha azdır, üstelik ödülü cennettir. Bikiniyle ya da yarı çıplak gezenlerin ve üstelik bundan utanmayıp, tövbe etmeyip, yanlışlarından dönmeyenlerin sonu gibi cehennem odunu olmak değildir!!..)

Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Cancağızlarım” hakkında bir yorum

 1. ”Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Cancağızlarım” Konusunda 6 Yorum Yapılmış
  1.Zeynep A. demiş ki:

  August 5th, 2009 at 09:32
  Canimcim senin de kandilin mübarek olsun! Allah dualarini kabul etsin!!!! öptüm!

  2.kubra zeynep demiş ki:

  August 5th, 2009 at 12:01
  seninde mübarek olsun berat kandilim Rabbim güanhlarımızı affetsin inşallah hayırlı günler 🙂

  3.mr.paradise demiş ki:

  August 5th, 2009 at 13:59
  Kandilin mübarek olsun aşkım

  4.tugbatugba demiş ki:

  August 6th, 2009 at 08:45
  canım ilk önce iyi tatiller sana… umarım güzelce dinlenir bol bol malzeme toplar öyle gelirsin… sana tavsiyem haşema ile dalma dalarsan çıkman biras garip olaaayorrr.. birde çıkarken dikkat et şişiyor… ne yapak ayşe hatun beyenmemiş biz bunlarla girmek zorundayıs… :)) öpüldün…

  5.sanem demiş ki:

  August 6th, 2009 at 18:02
  çileklisütcüm geçmiş kandilin mübarek olsun.iyi tatiller.unutmadan ben de mim in var.bir ara yazarsın.sevgilerrrr.öptümm.

  6.mehtap demiş ki:

  August 11th, 2009 at 12:36
  Geçmiş kandilin mübarek,duaların kabul,günahların affola canım.Kardeşine sağlıklı,hayırlı nice yaşlar diliyorum.iyi tatiller.sevgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir