Blog Gezmesi ve Anlamlandıramadıklarım

Bu yazıyı 11.06.2009 tarihinde yazmış ve ismi lazım değil bir bayanı yatıp kalktığı erkekleri blog’unda şakır şakır yazması nedeniyle eleştirmiştim. “Bir günah işliyorsun madem, bunu ballandıra ballandıra anlatıp okuyanları günaha teşvik edip, milletin günahlarının vebalini de alma” diye kendisine bir uyarıda bulunmuştum blog’um vasıtasıyla. Malum günahlar anlatıldığı, hele de marifet gibi anlatıldığı takdirde cezasının şiddeti de artar. Hele de anlattıkları kişiler heveslenip bu anlatılan günahları işlerse oh oh. Kat be kat artar. Bir nevi uyarı babında iyilik etmiştim aslında o blogcu bayana.. Eleştirdiğim birde başka bir blogcu vardı, o da bu rezilliği blog’unda link olarak paylaşmıştı ki, daha fazla kişi o rezil blog’a gidip o rezil yazıyı okusun. Bu arkadaş hatasını söylediğim için baya kıl oldu bana.

Beyni alınmış akılsız öyle çok Türk evladı var ki bu ülkede, bu tür ahlakı bozuk, arsız tiplerin avukatı da çok oluyor haliyle. Müslüman geçinip yatağındaki erkeklerin mahrem yerlerine varıncaya kadar anlatan kişileri bana savundu bu kişiler. Yorumlar bıraktılar, efendim “sen eleştiriyorsun da yanak yanağa resimlerin var senin de blog’unda “erkeklerle”.. 🙂 O “erkeklerle” dedikleri kişi 1 kişi ve benim 4 senelik sevgilim, nişanlım hatta eşim.. Cevaplarını da aldılar oturdular aşağı.

Şimdi bu yazıyı neden yazıyorum tekrar O’na geleyim..

Bu yazı 20 Mart’ta bluehost’taki server’ımda çıkan problem nedeniyle yedeğini almadığım diğer yüzlerce yazım gibi silinmişti. Buyrun okuyun. Hatta Google cache’den almaya çalıştım ama Google’dan bile silinmişti. Yoksa silinecek bir yazı değildi ve yorumlar da gayet güzeldi (60-70 kadar yorum yapılmıştı benim cevaplarım harici) Böylesi reyting alan bir yazıyı silecek kadar aptal değilim. Ama bu yazıyı sildiğimi söyleyenler gerçekten aptal 🙂 Üstelik çok zeki geçiniyorlar (ya da geçiniyor)

Şimdi hakkımda ileri geri konuşan ve o zamandan bugüne yedikleri ve cevabını veremedikleri için de hazmedemedikleri laflarım nedeniyle kabız kabız dolaşan pasif saldırgan tipler ben ve nişanlımla alakalı yalanlar ve hakaretlerle dolu bir blog açmış. Kendilerine yayın hayatlarında başarılar dilerim. Beni zırt pırt sevgili değiştiren, yatak maceralarını blog’unda hiç bir namus ve edep kaygısı taşımadan paylaşan bir kadınla kıyas ettikleri için kendilerinden utanmalarını dilerim. Ama doğru ya, utanmaz bir kadını savunabildiklerine göre onlar da utanmaz olmalı.. Eee ne demişler “kötüler iyileri sevemez”miş..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir