Pizza Hut’tan Şikayetçiyiz: 10 Liraya Sınırsız Pizza Artı Sınırsız Hakaret!

Dün Kaldera&Volkan’ın annesi N.’ın blog’unda gezinirken atladığım yazılarına bakıyordum. Malum C.tesi günkü Büyük Çamlıca gezimiz de benim yüzümden iptal olunca baya bir mahçup oldum kendisine ve kendimi nasıl affettiririm acaba diye blog’unda dolaştım yalan yok Gerçi pek bişey bulamadım kendimi affetirmeye dair ama O’nun da C.tesi günü işinin çıkmış olması beni sevindirdi bu durumda karşılıklı ekiştik bi tek ben ekmemiş oldum ve kendimi affettirmeme de gerek kalmadı!

N. ve ailesi geçen hafta pazar günü Pizza Hut’un 10 TL.lık menüsünden iki adet almış ve afiyetle yerlerken başlarına mağaza müdürü üşüşüp hakaretvari bir uslüpte (gerçi kibar uslübü de olmaz ki bu cümlenin! her halükarda ayılık yani!) “Hanımefendi daha yemeye devam edecekmisiniz?” demiş!!! N.’ın pizza hut ile ilgili şikayetini yazdığı yazıya burdan ulaşabilirsiniz.

Pizza Hut uzun süredir mümkün mertebe İsrail’i boykot etme çabalarım nedeniyle uğramadığım bir mekandı çünkü onlar da ne yazık ki İsrail destekçisi firmalardan. Ve bu olayı da duyduktan sonra sanırım uğramam artık hiç mümkün değil.. Rezillikten öte aşağılık ve iğrenç bir şey bu çünkü.

Pizza Hut’tan Şikayetçiyiz: 10 Liraya Sınırsız Pizza Artı Sınırsız Hakaret!” hakkında bir yorum

 1. ”Pizza Hut’tan Şikayetçiyiz: 10 Liraya Sınırsız Pizza Artı Sınırsız Hakaret!” Konusunda 7 Yorum Yapılmış
  1.Bızbız ve Bıtbıt Bir Hayat Hikayesi demiş ki:

  May 17th, 2009 at 20:38
  TAB gıdaya ait heryerde böyle sorunlar var maalesef.. yemek + küfür şeklinde sınırsz 10 TL oluyor…sınırsız ama

  2.böcük demiş ki:

  May 17th, 2009 at 22:02
  ben yaşamış olsam yapmadığım çirkeflik kalmazdı pizza hut düştün gözümden bee zaten pizzaların de kalın oluyorde pehh

  3.aysegelin demiş ki:

  May 18th, 2009 at 08:40
  Yuh! diyebiliyorum sadece. Bogazlarına dikmiş hepsini. Keşke senin başına gelmiş olsaydı valla en azından dersini veriridin adama 🙂

  4.kalderavolkan demiş ki:

  May 21st, 2009 at 10:01
  Aaaaa çileklim ben ısrarlı bir şekilde MC, COCACOLA, MAGİ gibi salak israil ürünlerini boykot ederken gidip onların göbeğine mi düşmüşüm? Pizza HUT’damı? Ben nasıl atlarım böyle birşeyi yaaa (( Bak nasıl üzüldüm şimdi ((

  Bidaha gitmem ………. o salak yere

  5.çilekli süt demiş ki:

  May 21st, 2009 at 13:45
  K.V., ya sorma bazen bana da oluyor bu o kadar çok ki bu İsrail destekçisi firmalar it sürüsü gibiler maalesef, insan da unutabiliyor ya da atlayabiliyor haliyle. Ben de geçenlerde koleston boya alıyorum birde diyorum ki içimden: “Lorael İsrail’in en azılı destekçilerinden onlara para vermeyeyim de Koleston alayım”.. eve bir geldim (salak alırken baksana mal) bir baktım Koleston saç boyası da Procter&Gamble ürünüymüş ve Procter&Gamble ‘da İsrail destekçisi bir firma Kafanı nereye çevirsen orda bu cenabet herifler..

  6.Eda demiş ki:

  October 1st, 2009 at 11:45
  Müdürün yaklaşımı ve tarzı çirkin, buna katılıyorum. Ama 2 kişilik ücret ödeyip, 3 kişi doymaya kalkışmak da çok cüretkar. Hanımefendiye pek hak veremedim doğrusu. Ayrıca kendisi de bir dünya hakaret etmiş, aynı kategoride değerlendirilebilir hale gelmişler. Benim görüşüm tabiki.

  7.çilekli süt demiş ki:

  October 1st, 2009 at 12:30
  İyi de 2 kişi var 2 kişi var.. Mesela bazıları 5 kişinin yediğiyle ancak doyar bazıları 1 kişinin doyduğuyla 5 kişi doyar. Onlar demek ki bir menüyle 2 kişi doyabiliyorlar ki o şekilde sipariş vermişler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir