Vali Filmi

super-vali-recep-yaziciogluSonunda Vali filmini izledim. Abartı ve ajitasyondan uzak, oldukça akıcı ve anlatılan hikayeyi aynen olduğu gibi işleyen filmlerden biri. Ancak bu film ya da Kurtlar Vadisi dizisinde (eski bölümlerinde tabi) anlatılan konuları Türk halkı her ne kadar da: “vayy be helal olsun adamlara bak nasıl da herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmışlar” vs. şeklinde izlese ve beğense de yeteri kadar bilinçlenemeyeceğini düşünenlerdenim. Malum “Türk halkının en sevilen özelliği; çabuk unutması”..

Süper Vali Recep YAZICIOĞLU‘nu saygı ve sevgilerimle anıyorum, ruhu şad olsun. (Allah O ve O’nun gibi iyi insanlardan razı olsun inşallah)

Bu yazıyı okuyan herkesten, bu ülkenin gururu olmuş O ve O’nun gibi cesur, dobra ve dürüst  ancak ne yazık ki adi, aşağılık, ahlak yoksunu vatan hainleri/vatan düşmanları tarafından katledilen tüm candan insanlarımız için bir tanecik de olsa Fatiha okumalarını rica ediyorum.

Vali Filmi” hakkında bir yorum

 1. ”Vali Filmi” Konusunda 10 Yorum Yapılmış
  1.Ayse demiş ki:

  March 17th, 2009 at 00:57
  Mekani cennet olsun insaallah…ne guzel bir rica idi bu; hemen yerine getirildi

  2.NnEvV demiş ki:

  March 17th, 2009 at 09:17
  hııım izlemek gereek …

  3.Zeynep A. demiş ki:

  March 17th, 2009 at 10:04
  Nutkum tutulmustu izlerken. Böyle insanlari, adam gibi adamlari yitirmenin, yok edilmesinin, az olmasinin üzüntüsünü derinden yasadim. Mekani cennet olsun!

  4.kalderavolkan demiş ki:

  March 17th, 2009 at 11:53
  Rican başım üstüne bacım. Mekanı cennet olsun inşallah…

  5.zeynep melike demiş ki:

  March 17th, 2009 at 15:11
  bir başka filim öncesi fragmanını izlemiştim,izlenilmesi gerek diye geçirmiştim aklımdan o zaman,sende beğendiğini belirtince bikez daha aklımdan geçirdim,kısmetse görmek gerek,mekanı cennet olsun valimizinde..

  6.nevbahar01 demiş ki:

  March 17th, 2009 at 15:26
  canımcığım okudum bile. teşekkür ederim vesile olduğun için. uzun zamandır sana yorum yazıyordum ve olmuyordu. ben de siteni firefox dan açtım bu kez . sanırım oldu. dediğin çok doğru biz unutan insanalrız. bazen unutmak nimetken bazen de çok zararlı olabiliyor. bu ayrımı da yapacak olan bizleriz sanırım. yorumunu paylaştığın için sağol ben de istiyorum bu filmi izlemeyi. sevgiyle kal…

  7.seyma demiş ki:

  March 17th, 2009 at 21:06
  bu filmide izlemeyi bende istiyordum
  ruhu sad olsun mekani cennet olsun insallah

  8.kasyacı demiş ki:

  March 17th, 2009 at 23:17
  Ablacım,mimi cevaplamışsın sonunda. Çok teşekkür ederim gerçekten. Bu değerli insanımızı bir kez daha anmış olduk sayende.

  9.çilekli süt demiş ki:

  March 24th, 2009 at 18:08
  Kasyacı, ne zamandır aklımda bu mim sonunda yazdım gerçi yazarken aklımda mim yoktu film kritiği babında yazdım ama bir taşla iki kuş vurcum sanırım

  10.Onur demiş ki:

  July 18th, 2009 at 13:35
  Film, dramı güzel veriyor ama ben sıkıcı buldum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir