Deniz Feneri Derneğine Atılan Çirkin İftira!

E yuh yani KanalTürk!!! KanalTürk’e niye mi yuuuuhhhhhh çekiyorum? Çünkü bunlar ne yapmış biliyor musunuz? Deniz Feneri gibi tek amacı “iyilik ve yardım” olan bir derneğe iftira atmış!! kızdım Ama unutmasınlar ki güneş balçıkla sıvanmaz!!! Videoyu izleyin. Yetmedi mi? Buyrun.

Edit 08.09.08-Bazı arkadaşlar bu derneği “islami olduğu için” savunduğumu düşünmüşler, öncelikle islami olduğunu nerden çıkarmışlar bunu bir sorayım. ardından da hemen belirteyim ben islami olsun ya da olmasın amacı sadece yardım ve iyilik olan her kuruluşu savunurum. Eklemek istedim.

Deniz Feneri Derneğine Atılan Çirkin İftira!” hakkında 22 yorum

 1. evet bende duydum canım bu iftirayı,ama maalesef bazılarıda hiç soruşturmadan gerçekleri,hemen sazan gibi atlıyorlar(aa bak bunlarda sahtekar çıktı gibi kızdım )çok üzücü maalesef,insanların Allah rızası için infak etme duygularını sallamaya çalışıyo bunlar hep bilinçli hareketler,uyanık olmak gerek bir müslüman olarak,
  hayırlı günler canım :l

 2. 🙁
  çok üzgünüm özellikle bu günlerde insanların yardımlaşmayı paylaşmayı arttırdıkalrı bu günlerde böyle haberlere itibar edecek bir çok insan var:(
  yazık çok yazık…

 3. Deniz Feneri derneğinde gönüllü görev almış biri olarak,ihtiyaç sahiplerinin evlerinin nasıl tek tek gezildiğini,ihtiyaçlarının tesbit edilip sisteme kaydedildiğini ve bizzat ellerimizle eşyalarının teslim edildiğini bilen biriyim.2 yıl önce 20 çifti harika bir düğünle evlendirdik,her birinin evi bulaşık makinasına kadar donatıldı ve iş imkanı sağlandı.Bunu yapan bir kurum için böylesine edepsizce yapılmış bir iftira bence kınanmalı.Eğer becerebiliyorsa o kanalın sahipleride bunu yapmalı,yardım etmeli!

 4. yazık artık yaaa:(((
  daha dun denız fenerının ıftar cadırındaydım
  oylesıne bır yardım askı var kı orda her gonullude
  boyle bır ıftırayı atanlara yazıklar olsun dıyorum sadece

 5. Allah belalarını versin. zaten o kanaldan o kadar nefret ediyorum ki anlatamam!!!
  Babam hersene Deniz Fenerine bagışta bulunur. Adamlara güveniyoruz sonuna kadar! Bu iftiralar sadece kıskanclıktan. Yazık ya. Acıyorum bu insanlara ..

 6. Herşey itiraf edildi. Ortada iftira kalmadı. Türkiye yargı sistemi ile alamnya yargı sistemi arasında dağlarca fark var. Bizde olsam böyle bir mahkeme bile açılmazdı. Veya açılırsa ülkenin yarısı savcılığa ifade vermeye giderdi. Ergenekon davası gibi.
  Yardım güzel bir şey ama objektif olmak gerekmez mi?

 7. kanaltürk ne ya? kanaltürk kim? sadece kanaltürk değil bütün medya (tabi ismi manalı olan ve onun kardeşleri hariç) Almanya da paraların nasıl “cukka” edilip, yat kat alındığını bi nevi gurbetçi uzanlar olduklarını yazıyor. Sizde çıkıp hala onları koruyorsunuz birde üstüne, -şimdi satılmış dahi olsa- Türkiye’nin değerlerine sahip çıkan bir kanal a bok atıyosunuz.
  sizde haklısınız, elektiriğe otomatik zam herkesin hakkı , herkesin özgürlüğü. Durmak yok yolsuzluğa devam ne diyim :DD

 8. İyi hoş da arkadaşlar bu adamlar madem itiraf etmişler (eylosun dediği gibi) o halde hangi akla hizmet yine aynı adamlar bir basın duyurusu yaparak “bizim Almanya’da şubemiz yoktur, bunlar iftiradır” demişler ve yine hangi akla hizmet sitelerinde de bu basın duyurusunu hala duyurmaktalar????? come oooooonn pls derler adama.

 9. o tuncay özkan pisliği önce baykalın verdiği milyarı nereye hüplettiğini bi açıklasın da sonra ona buna çamur atsın. kızdım
  böyle şeylere inanmadığım gibi tv de veya başka yerde görürsem bile anında kanal çeviririm. izleyip sinir katsayımı çıkarmaya hiç gerek yok..
  deniz fenerinin yıllardır nasıl çalıştığını çok şükür biliyoruz. haa hala gözü ve gönlü mühürlü insanlar var,e onları da Allah’a havale ediyoruz 😉

 10. Valla çok komik geldi bana “allah’a havale etmek” falan. Sıkışınca iki helallik bir kaç havale tamamdır.
  Müslüman hırsız olur mu?
  Tuncay Özkan hırsız olabilir o başka bir konu, başka bir başlık, burdaki konu daha başka. Kanal Türkün nasıl bir kanal olduğu başka, bu yolsuzlukluk başka. Ki Tuncay Özkan hiç değilse iftar çadırı arkasında yapmıyor bu işleri -yapıyorsa-

  Ayrıca kimse yardım yapmadıklarını söylemiyor, yapmışlardır az çok ama üstünü de lüpletmişler işte.
  Gayet açık ve yargıya intikal etmiş, “benim silgiiimi çaldıı” iftirası gibi bir şey değil ki bu. İspatlarıyla belgeleriyle bir şey bu.

  Zamanında yaptıkları yardım, daha sonra yağmalamalarını aklamaz, kartvizitine müslüman kelimesini yazan biri “bal tutan parmağını yalar”ın arkasına sığınamaz.

  Bu adamlar açık ve net bir şekilde, defalarca ispatlandı ki, yiyorlar. Görün artık, Bosna Hersek muhabbetinde de hep bunlar döndü, o zaman da yediler, şimdi de yiyorlar. Hep nakarat.

 11. Profilinde hep doğrulardan yana olduğunu söylüyordun, beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattın yükselenbaşak…
  Ben bir CHP’linin yaptığı yolsuzluğu, sahtekarlığı da kınayan biriyim, CHP’li diye, laik diye, Atatürkçü diye yaptığı yolsuzluğa arka çıkmam, görmezden gelmem. Aynı dürüstlüğü ‘dinci’ gazetelerde görmüyordum ama senden beklemezdim.
  Tüm bunlar iftira diyorsun da, Alman polisinin içeri tıktığı insanlar boşuna mı hapisteler? Almanya’daki dernekten Türkiye’deki derneğe aktarılan paralar makbuzlarıyla, belgeleriyle ispatlanmış durumda.
  50 yaşıma geldim ama insanları tanıyamamışım.
  Laiklik karşıtı ve adının başında İslam, Müslüman olanların yaptığı her türlü yolsuzluk demek görmezden geliniyormuş, mübahmış.
  Bu yazın arkadaşlığımızın da sonu oldu, üzgünüm.
  Bir gün gerçekten ‘doğrucu’ biri olmanı dilerim.

 12. Sizinle aynı fikirde olmadığım için doğrucu değilsem doğruculuk anlayışınızdan şüphe ederim. Ben söylediklerimin hala arkasındayım.. Fikirlerimiz taban tabana zıt olduğu halde size yüzümü dönmedim ama bu sefer bardağı taşırdınız. Gidene kal demem bu böyle biline, güle güle…………..

 13. Geri izleme: BİR KAFADAN HER SES » Blog Archive » Topkapı Sarayı-Mehter Takımı (ve Milliyetçilik :pPp)

 14. Slm kanal yöneticsi seni kutluyorum bende Deniz Feneri türkiye kurumunun çalışmalarını takdirle izliyorum ve bir iftiradır görüşündeyim. Tüm insani yardım yapan vakıf ve derneklerimizi de canı gönülden destekliyorum..

 15. Benimle aynı fikirde olmadığın için değil, hırsızlara arka çıkıp hala savunduğun için doğrucu değilsin.

  zıt fikirli olduğumuz için değil, bu soygunculuğa hırsızlığı savunduğun için sana sırtımı döndüm.

 16. @müjde dural, “söylediklerimin noktasına virgülüne kadar arkasındayım..” medyanın her verdiğini afiyetle yememeye de kararlıyım.

 17. Geri izleme: çamur at izi kalsın! işte deniz feneri derneği davası sonucu! | Bir Kafadan Her Ses

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir